®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Кременецький консультаційний центр МБФ «Дар життя»

  • Ніна Андрейчук
  • Психолог-консультант
  • 47003, Тернопільська область, м. Кременець,
    вул. Ліцейна, буд. 12, кв. 5
  • +38-067-324-47-51
  • krem.giftoflife@gmail.com

Розклад роботи Кременецького консультаційного центру:

Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00 год.

Планові заняття:

  • вівторок та четвер о 10.00 год. – Школа материнства для вагітних жінок та Підготовка до партнерських пологів (місце проведення: вул. Горбача, 1, каб.№10 – Жіноча консультація);
  • четвер о 14.00 год. – Біблійне заняття.

Особисті зустрічі, консультування з різноманітних питань, тестування на вагітність та організація проведення презентацій відбуваються за попередньою домовленістю.

Також ми надаємо свої послуги ОНЛАЙН! Консультації – індивідуальні та групові, програми, презентації проводимо телефоном, в Viber, Skype, ZOOM тощо.

Історія та сучасність.

Кременецький консультаційний центр МБФ «Дар життя» розпочав свою роботу в 1997 році в одному із кабінетів Кременецької поліклініки. З 1999 року центр продовжив свою роботу в затишному приміщенні по вул.Ліцейна.

За час роботи проведено тисячі консультувань, результатом яких є сотні спасенних від аборту життів. Не менш важливою є превентивна діяльність центру, яка полягає у просвітницькій роботі із учнями та студентами різних навчальних закладів. Неможливо достеменно оцінити результати впливу наших презентацій на слухачів, але отримана інформація точно змушує кожного замислитись над цінністю та святістю людського життя, над тими християнськими чеснотами, які є основою здорового суспільства. Мета кожного центру – поширювати християнську любов та знання про здоровий спосіб життя серед населення України, включаючи ненароджених.

Завітайте в наш центр, тут ви знайдете необхідну інформацію, психологічну підтримку, допомогу, однодумців та просто хороших друзів!

Усі послуги центру –  БЕЗКОШТОВНІ !!!