®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Київський Лівобережний консультаційний центр МБФ «Дар життя»

Розклад роботи Київського Лівобережного консультаційного центру:

Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00 год.

Планові заняття:

  • понеділок о 11.00 год. – Фітбол для вагітних (за попереднім записом та з довідкою від лікаря-гінеколога, про відсутність протипоказів);
  • вівторок о 8.00 год. – Школа тата;
  • середа о 13.00 год. – Школа материнства для вагітних жінок;
  • за попередньою домовленістю – Підготовка подружніх пар до партнерських пологів.

Особисті зустрічі, консультування з різноманітних питань, тестування на вагітність та організація проведення презентацій відбуваються за попередньою домовленістю.

Також ми надаємо свої послуги ОНЛАЙН! Консультації – індивідуальні та групові, програми, презентації проводимо телефоном, в Viber, Skype, ZOOM тощо.

Лівобережний консультаційний центр в м. Києві – наймолодший з усіх пролайф центрів МБФ “Дар життя”. Центр було відкрито на початку 2000-х років на базі Центральної районної поліклініки Дарницького району.

За час роботи проведено тисячі консультувань, результатом яких є сотні спасенних від аборту життів. Не менш важливою є превентивна діяльність центру, яка полягає у просвітницькій роботі із учнями та студентами різних навчальних закладів. Неможливо достеменно оцінити результати впливу наших презентацій на слухачів, але отримана інформація точно змушує кожного замислитись над цінністю та святістю людського життя, над тими християнськими чеснотами, які є основою здорового суспільства. Мета кожного центру – поширювати християнську любов та знання про здоровий спосіб життя серед населення України, включаючи ненароджених.

Завітайте в наш центр, тут ви знайдете необхідну інформацію, психологічну підтримку, допомогу, однодумців та просто хороших друзів!

Усі послуги центру –  БЕЗКОШТОВНІ !!!