®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Київський Правобережний консультаційний центр МБФ «Дар життя»

Розклад роботи Київського Правобережного консультаційного центру:

Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00 год.

Планові заняття:

  • понеділок о 13.00 год. – Школа материнства для вагітних жінок;
  • п’ятниця о 16.30 год. – Підготовка подружніх пар до партнерських пологів.

Особисті зустрічі, консультування з різноманітних питань, тестування на вагітність та організація проведення презентацій відбуваються за попередньою домовленістю.

Також ми надаємо свої послуги ОНЛАЙН! Консультації – індивідуальні та групові, програми, презентації проводимо телефоном, в Viber, Skype, ZOOM тощо.

З 1994 року у м. Києві при Українській Лютеранській Церкві почала працювати група волонтерів “Українські Лютерани за життя”, які пройшли навчання у США, відвідали американські пролайф, отримали цікаві матеріали та необхідні знання і почали проводити презентації про цінність і святість життя у школах, університетах, медичних закладах. У 1996 році у Києві на вул. Вєтрова (теперішня вул. Назарівська) з’явився чудовий та затишний пролайф центр.

За час роботи проведено тисячі консультувань, результатом яких є сотні спасенних від аборту життів. Не менш важливою є превентивна діяльність центру, яка полягає у просвітницькій роботі із учнями та студентами різних навчальних закладів. Неможливо достеменно оцінити результати впливу наших презентацій на слухачів, але отримана інформація точно змушує кожного замислитись над цінністю та святістю людського життя, над тими християнськими чеснотами, які є основою здорового суспільства. Мета кожного центру – поширювати християнську любов та знання про здоровий спосіб життя серед населення України, включаючи ненароджених.

Завітайте в наш центр, тут ви знайдете необхідну інформацію, психологічну підтримку, допомогу, однодумців та просто хороших друзів!

 

Усі послуги центру –  БЕЗКОШТОВНІ !!!