®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Тернопільський консультаційний центр МБФ «Дар життя»

Лариса Стадник

 

Розклад роботи Тернопільського консультаційного центру:

Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00 год.

Планові заняття:

  • понеділок о 12.00 год. – Гімнастика для вагітних. Дихальні вправи;
  • середа о 13.00 год. – Школа материнства для вагітних жінок;
  • четвер о 18.30 год. – Підготовка до партнерських пологів. Школа тата;
  • п’ятниця о 12.00 год. – Фітбол для вагітних. Дихальні вправи.

Особисті зустрічі, консультування з різноманітних питань, тестування на вагітність та організація проведення презентацій відбуваються за попередньою домовленістю.

Також ми надаємо свої послуги ОНЛАЙН! Консультації – індивідуальні та групові, програми, презентації проводимо телефоном, в Viber, Skype, ZOOM тощо.

Історія та сучасність.

Тернопільський консультаційний центр МБФ «Дар життя» розпочав свою роботу в 1993 році завдяки зусиллям Тернопільської громади УЛЦ. Саме тут в 1998 році було започатковано проведення програми «Школа материнства», яка постійно вдосконалюється та викладається в усіх пролайф центрах нашого фонду.

За час роботи проведено тисячі консультувань, результатом яких є сотні спасенних від аборту життів. Не менш важливою є превентивна діяльність центру, яка полягає у просвітницькій роботі із учнями та студентами різних навчальних закладів. Неможливо достеменно оцінити результати впливу наших презентацій на слухачів, але отримана інформація точно змушує кожного замислитись над цінністю та святістю людського життя, над тими християнськими чеснотами, які є основою здорового суспільства. Мета кожного центру – поширювати християнську любов та знання про здоровий спосіб життя серед населення України, включаючи ненароджених.

Завітайте в наш центр, тут ви знайдете необхідну інформацію, психологічну підтримку, допомогу, однодумців та просто хороших друзів!

 

Усі послуги центру –  БЕЗКОШТОВНІ !!!