Форуми

Дар життя :: Форуми :: Дар Життя - загальний Форум :: Головні правила нашого форуму
 
<< Попередня тема | Наступна тема >>
Опис головних правил нашого форуму
Модератори: admin
Автор Додав
admin
Wed Jun 25 2008, 11:34AM

ID користувача #1
Зареєстрований: Fri May 30 2008, 03:56PM
Повідомлень: 1
Реєструючись на форумі, ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами.

Якщо ви не погоджуєтесь з ними, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь нашим форумом.

Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму чи міжнародне право.

Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму, при цьому ваш інтернет-провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за необхідне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики.

Ви погоджуєтесь, що адміністратори форуму мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд.

Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, адміністрація не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.
Вгору
 

Перейти:     Вгору

Транслювати повідомлення цієї теми: rss 0.92 Транслювати повідомлення цієї теми: rss 2.0 Транслювати повідомлення цієї теми: RDF
Powered by e107 Forum System