Дар життя Дар життя
У складі МБФ "Дар життя" в Україні працюють п'ять консультаційних центрів "За життя". Вони розташовані у Тернополі, Севастополі, Кременці та два в Києві - Лівобережний та Правобережний.
Послуги надаються безоплатно Послуги надаються безоплатно
“Дар життя” допомагає найбільш нужденним людям з фізичними/розумовими вадами, сиротам, соціально незахищеному і незаможному населенню України. Послуги надаються безоплатно. Існує багато можливостей надавати допомогу і надалі.
Наша історія Наша історія
Ми розпочали роботу як “Медична клініка на колесах” (МКК) у 1992 р. Підтримка місійного товариства “Думки про віру” Євангельського Лютеранського Синоду та покійного д-ра Степана Дудяка, уможливили цю програму. Діти, які зазнали впливу ядерної катастрофи в Чорнобилі, були першими, хто отримав лікування. З тих днів 150 тисяч українських дітей та дорослих отримали допомогу МКК.
Матеріальна допомога Матеріальна допомога
У центрах «За життя» зберігається та роздається одяг для вагітних та новонароджених. Ці речі видаються вагітним жінкам для того, щоб підтримати їх та показати їм нашу християнську турботу про них. Ще один шлях, яким ми допомагаємо вагітним жінкам та підтримуємо їх, це безкоштовне надання вітамінів для вагітних.
07 08 2015 - 12:28:14         Опубліковано admin        

Наше літо 2015

Ми, працівники "Дару життя", можемо сказати, що наш робочий літній період закінчився. Сьогодні, 7 серпня, останній робочий день для більшості наших працівників перед щорічною літньою відпусткою. Кожен з нас щоденно допомагав великій кількості інших людей, тому вже й потрібно провести час зі своїми власними сім'ями, відпочити та набратися натхнення, аби продовжувати цю благословенну роботу, дасть Бог, протягом нового робочого року. 

mcow_patients.jpg mcow_patients_1.jpg 
 Пацієнти біля "Медичної клініки на колесах" 

Це літо було особливим та багатим на події для всієї України, як і для "Дару життя". Не зважаючи на те, що головні місця розташування "Дару життя" знаходяться на заході України та Києві - далеко від воєнних дій, наша "Медична клініка на колесах" продовжує працювати на виїздах у різних регіонах України, надаючи допомогу переселенцям, сім'ям військових, збіднілому населенню країни, якого, на жаль, зараз побільшало, і просто нужденним. 

 large_family_at_mcow.jpg
 Наші лікарі Лариса Михайлівна та Оксана Богданівна з 
пацієнтами із однієї сім'ї: вдова учасника АТО зі своїми
4-ма дітьми (8,6,4 та 2 роки)  

Наші консультанти, кожен у своєму місті роботи, зустрічають все більше і більше клієнтів з усієї України, зокрема східних областей. Часто трапляється, що на консультацію в сльозах приходить вагітна жінка, яка з одного боку хотіла би народити дитину, з іншого вона боїться її зберігати, оскільки сама є переселенкою, у неї або чоловік на війні або батько чи брат... Дуже боляче дивитися на маленьких дітей, які моляться лише про одне - мир. Вони не просять цукерок чи нових іграшок, вони просять, щоб їх тато повернувся додому, або щоб їх мама перестала плакати, або щоб у них з'явився дім, де з неба не падають "гради". Тоді наші консультанти у про-лайф центрах та диякони чи дияконеси у клініці пояснюють, що наш люблячий Господь надасть їм усе необхідне.

deaconess_halya_at_mcow.jpg deaconess_lyudmyla_at_mcow.jpg 
Дияконеса Галина з сім'єю
учасника АТО
 Дияконеса Людмила проповідує
дітям Слово Боже
  

"Дар життя" іде у відпустку, проте хорошою новиною є те, що у Святого Духа її не буває:), і посіяне зерно продовжуватиме проростати!

Менеджер МБФ "Дар життя"
Надія Ходзінська 
        
   
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
02 06 2015 - 15:31:38         Опубліковано admin        

Святкування дня захисту дітей

Діти – це  окрема, самостійна частина суспільства, якій притаманні особливі правила поведінки, своєрідні життєві погляди, що забезпечують її розвиток і становлення та перетворення в дорослу частину суспільства.Унаслідок свого становища діти потребують особливого підходу, соціального захисту та поваги до їх прав.

Восени 2014 року весь світ святкував 25 річницю Конвенції ООН про права дитини. З 1989 року день 20 листопада відмічається як Міжнародний день прав дитини. Консультант Кременецького центру «За життя» Ніна Андрейчук часто проводить презентації для дітей на тему «Абетка твоїх прав», в тому числі і для дітей Недільної школи УЛЦ, аби усім донести, що діти – це повноправні члени суспільства, які мають окрім багатьох прав дорослих і свої особливі права – права на гру, на сімейне виховання, на спілкування з однолітками. 
childrens_day_15-1.jpg  childrens_day_15-2.jpg
Як день дитини в Україні відзначають 1 червня - Міжнародний день захисту дітей. До цього дня у Кременецькому центрі «За життя» було проведено справжнє свято дитинства з його неодмінними атрибутами – усмішками, подарунками, кульками та солодким частуванням. 
childrens_day_15-3.jpg 
Нещодавно Україна святкувала і День вишиванки, тому стиль свята був виключно українським. Щоб жоден учасник не відчув себе «ображеним», для розподілу подарунків наш консультант обрала метод лотереї – хто який номерок витягнув, тому і такий подарунок дістався. 
childrens_day_15-4.jpg 
А щоб зробити свято ще цікавішим, у центр було запрошено 17-ти річну Тетяну, де талановита майстриня мала змогу вперше презентувати свої чудові роботи. 
childrens_day_15-5.jpg 

Менеджер МБФ "Дар життя"
Надія Ходзінська
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
25 05 2015 - 16:55:15         Опубліковано admin        

Святкування Дня матері 2015

В другу неділю травня в Україні, як і США та багатьох інших країнах світу, відзначається День матері. Цього року свято припало на 10 травня. Звісно, що про-лайф консультанти «Дару життя» не залишили таку подію без особливої уваги. Хто організував свято для своїх клієнтів-матерів та їхніх дітей у приміщенні офісу, хто допомагав у проведенні свята у своїй громаді, а дехто брав участь у міських святкуваннях. 
mothers_day_15_at_rblc_1.jpg  mothers_day_15_at_rblc_2.jpg
Наші Київські консультанти Анна Кучма та Світлана Лещенко взяли участь у святковій акції «Мамин день», що відбулася у парку біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. 
mothers_day_15-1.jpg mothers_day_15-2.jpg
Вони працювали разом із своїми колегами-однодумцями із БФ «Всеукраїнська лінія допомоги вагітним у кризовій ситуації». Успішному проведенню акції нашим консультантам сприяла і погода, і гарне розміщення столика з макетами внутріутробного розвитку та друкованими матеріалами. Багато вагітних жінок та  молодих сімей цікавилися програмами «Дару життя». 
 mothers_day_15-3.jpg
Напрошується підсумок словами із відомої пісні: 

«Нехай завжди буде сонце, 
Нехай завжди буде небо,
Нехай завжди буде мама,
Нехай завжди буду я!»

Менеджер МБФ «Дар життя»
Надія Ходзінська

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
13 05 2015 - 15:38:59         Опубліковано admin        

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

 spiritual_songs_festival.jpg
В 2006 році з ініціативи молодіжної громадської організації «Молодіжне хорове товариство» м.Кременець було проведено  міжнародний молодіжний фестиваль духовного співу Кременецькі хорові вечори «Ave Maria». Цього року  було проведено ювілейний 10-й молодіжний фестиваль духовного співу «Молитва за Україну». 10 травня, коли ми відзначали свято Матері, до громади УЛЦ «Хреста Господнього» завітав один з учасників фестивалю - хоровий колектив Дрогобицького державного музичного училища ім.В.Барвінського. Учасники колективу взяли участь у Богослужінні, щиро аплодували дітям Недільної школи УЛЦ, які піснями, віршами вітали присутніх зі святом Матері. А потім хор подарував присутнім чудові твори вітчизняних та зарубіжних авторів. Свято пройшло у приємній та дружній атмосфері.

Консультант Кременецького центру «За життя»
Ніна Андрейчук

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
Перехід на сторінку   <<        >>  

Архів новин та публікацій

Не вирізайте сім’ю! admin @ (10 06 : 11:40) (Публікації)
СНІД - загроза людству admin @ (30 12 : 16:01) (Публікації)