®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Історія МБФ «Дар життя»

Історія створення Міжнародного благодійного фонду «Дар життя» бере свій початок з 1992 року. Усе почалося з ідеї, яка переслідувала мету надання гуманітарної допомоги потерпілим від Чорнобильської катастрофи та зародилася у малому гурті медичних професіоналів і людей духовного стану. Щедре фінансування і духовна опіка Лютеранської Місії «Думки про віру» остаточно уможливила втілення цієї ідеї в життя.

Ідейним сподвижником та рушієм цього проекту став, сьогодні покійний, лікар-радіолог з Медісона, штат Вісконсін, Степан Дудяк. Результатом його зусиль стало будівництво та пересилання із США до України двох 11 метрових амбулаторних автобусів, оснащених сучасним медичним обладнанням. Офіційна презентація яких відбулася у квітні 1992 року на Театральному майдані м.Тернополя. Про цю екстраординарну подію писали всі тогочасні мас-медіа, як про «грандіозне свято людської благодійності і доброти»! З того часу і до сьогодні головним завданням Медичної клініки на колесах є безкоштовне надання допомоги потребуючим верствам населення, та насамперед – дітям.

Через декілька років після започаткування фонду, а саме в 1997 році, розпочалась діяльність пролайф центрів, або іншими словами центрів За життя. Основними напрямками їх діяльності були та залишаються консультування жінок, що опинилися у складних життєвих обставинах, а також тих, що опинилися перед фатальним вибором – здійснення аборту. До 2014 року в Україні успішно працювало 5 консультаційних центрів, та після анексії Криму довелося припинити діяльність такого центру в м.Севастополі. На сьогоднішній день свою діяльність провадять 4 пролайф центри «Дар життя», а саме: два в м.Києві – Лівобережний та Правобережний, а також по одному в Тернополі та Кременці.

Усі послуги які надавалися та надаються Медичною клінікою на колесах та Консультаційними центрами МБФ «Дар життя» – БЕЗКОШТОВНІ !

Це є можливим завдяки саме Вашій пожертві на підтримку цього чудового проекту – «Дар життя».

Facebook