®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

КЛІНІКА НА КОЛЕСАХ

Пересувна медична «КЛІНІКА НА КОЛЕСАХ»

МБФ «Дар життя» надає безкоштовну медичну та стоматологічну допомогу в основному дітям.

До складу фонду входять дві пересувні медичні клініки на колесах, які можуть працювати у будь-якому населеному пункті України. Медична практика здійснюється згідно Ліцензії МОЗ України (серія АГ №599317 від 05.12.2011).

Медичний автобус

Персонал: два лікарі-педіатри та одна медична сестра.
Послуги
 • проводять професійний огляд та діагностику
 • ЕКГ серця
 • загальний аналіз крові
 • експрес тести крові на глюкозу/гемоглобін/холестерин
 • аналіз на визначення групи крові
 • експрес аналіз сечі
 • скринінг зору/слуху спеціальним обладнанням
 • перевірку артеріального тиску
 • дерматоскопію тощо

Персонал медичного автобуса складається з двох лікарів-педіатрів та однієї медичної сестри. Вони проводять професійний огляд та діагностику, роблячи ЕКГ серця, аналіз капілярної крові на цукор/гемоглобін тощо, експрес аналіз сечі, скринінг зору/слуху спеціальним обладнанням, перевірку артеріального тиску, дерматоскопію тощо.

За результатами обстеження надаються висновки про стан здоров’я, навчальна інформація та окремі медикаменти за наявністю та призначенням лікаря.

Медичний огляд та діагностика

Перевірка зору.

Стоматологічний автобус

Персонал: чотири лікарі-стоматологи
Послуги
 • професійний огляд
 • чистку та фторування зубів
 • герметизація фісур
 • видалення, виявлення карієсу та його лікування із застосуванням анестезії тощо

Персонал стоматологічного автобуса складається із чотирьох лікарів-стоматологів. Вони здійснюють професійний огляд, чистку та фторування зубів, герметизацію фісур, видалення, виявлення карієсу та його лікування із застосуванням анестезії тощо.

В клініці проводиться персональна реєстрація пацієнтів, зберігання інформації, складання звітів та ведення обліку матеріалів. З цією метою працівниками використовується спеціально створене програмне забезпечення. Усі дані зберігаються для статистичних та дослідницьких цілей.

Стоматологічна допомога.

Після закінчення огляду та обстеження пацієнта йому видається заключення та рекомендації лікаря. Пацієнти із серйозними станами спрямовуються у відповідні спеціалізовані медичні установи.

Така організація медичної допомоги робить її доступною у сільській місцевості та дає можливість значно покращити якість профілактичних оглядів. МКК сприяє виробленню санітарно-гігієнічних навичок, особливо у наймолодших пацієнтів, і формує свідомість батьків щодо здоров’я їх дітей.

В середньому за день у кожному з двох автобусів обстежується 25-30 пацієнтів, переважно це інваліди, сироти, малозабезпечені, учасники ООС (АТО) та члени їх сімей, багатодітні сім’ї та інші потребуючі верстви населення. Зазначений список не є вичерпним і залежить від потреб населення в медичній допомозі на тій чи іншій території.  За рік Клініка відвідує близько 15 різних місць; у кожному автобусі оглядається більше 5000 пацієнтів за рік.

Детальніше про умови співпраці Ви можете дізнатися написавши або зателефонувавши нам.

Лікарями проводяться навчання для пацієнтів, які очікують в черзі, на теми здорового способу життя, правильного догляду за зубами.

Вихованці психоневрологічного-інтернату для дітейчекають своєї черги на прийом до МКК


МКК відвідує різні місця та допомагає багатьом людям в різних куточках України

Facebook