28 08 2008 - 15:47:00         Опубліковано admin        

Неоціненний дар життя

Сьогодні у жіночій консультації однієї з поліклінік нашого міста мене чекав звичайний розпорядок роботи: спочатку презентація однієї з наших програм для молоді, потім проведення “Школи для майбутніх батьків”.

У просторій залі зібралися майбутні мами. Деякі прийшли у супроводі чоловіків, деяких підтримують їх мами чи добрі знайомі. Десятки пильних очей слідкують за навчальним фільмом, слухають лекцію та закарбовують у своїй пам’яті корисні поради на майбутнє.

І ось я наштовхуюсь на погляд, сповнений невимовної болі. Це зовсім молода дівчина з прекрасними очима, наповненими сльозами. Чому ти плачеш, ти ж повинна радіти, що у тобі розвивається прекрасна квітка нового життя ?!

Після лекції до мене підійшла ця дівчина разом зі своєю мамою.  До мене її направив лікар, щоб я поспілкувалась з нею і тоді, можливо би дівчина відмовилась іти на штучні пологи. Термін вагітності - 24 тижні.  Мати дівчини була налаштована агресивно, навіть не хотіла чути моїх аргументів.
А дівчина тихо стояла поруч, і не ховала сліз.

Після довгої індивідуальної бесіди з нею я дізналась, що дівчині 22 роки, вона вчиться заочно в одному із вузів. Коли я розповідала їй про Господа і Його любов та милість, вона слухала мене з недовірою. Вияснилось, що її сім’я невіруюча.

Її сім’я опинилась у скрутному становищі: мати, батько, вона і молодша сестра проживали у маленькій кімнаті у гуртожитку. Оселити у такі умови новонародженого вони не хотіли. Була і інша  причина - батьки не хотіли, щоб їх донька була матір’ю-одиначкою. Що ж робити? Як же бути з дитиною? Вони не бачили виходу з цієї ситуації!

Але Господь вирішив за неї!

Дівчина почала приходити в наш затишний Лайф-центр. Робила вона це, ховаючись від матері, яка рішуче наполягала на вбивстві ненародженої дитинки. Після кожного візиту її очі сяяли, вона перечитувала журнали, з обкладинок яких посміхалися немовлята, слухала, як доглядати за дитиною, цікавилась особливостями грудного годування.

Після неодноразових розмов з мамою дівчини, мені вдалося її переконати, що вбивство не єдиний вихід з ситуації: що можна віддати дитинку на усиновлення, або домовитись про трирічне виховання за державні кошти у будинку малюків. Це заспокоїло майбутню “бабусю” і вона перестала перешкоджати дочці бувати у нас і спокійно виношувати дитя.

Час спливав, майбутня мати приходила до Лайф-центру на Біблійні заняття, щоб почути Боже Слово і побути разом з такими самими майбутніми мамами, як і вона.

З Божою допомогою вона почала спілкуватися з батьком майбутньої дитини. Він дізнався про те, що стане батьком дівчинки, але вони разом не знали, чи зможуть залишити дитину у себе, батько дитини також жив у гуртожитку.

МБФ “Дар життя” чим зміг допомагав майбутній мамі. Завдяки справжнім християнам з Америки, ми могли підтримати її вітамінами, коштами, дитячими речами. Одного разу ми подарували їй малесенькі пінеточки для дитинки. Дівчина розридалась, притискаючи їх до грудей. Разом з нею плакала і я …

Настав відповідальний момент пологів. Ми всі молились за здоров’я жінки та її дитинки.

І Господь відповів на наші молитви: за декілька днів нам зателефонувала щаслива мама, що народила прекрасну дівчинку і сказала, що ні за які скарби світу не віддасть її нікому!

З пологового будинку їх зустрічала бабуся. Зараз матір з дитинкою живе у своєї тітки.

Ми сподіваємося і віримо, що Господь нагородить її усіма найкращими дарами, тому що наша героїня знайшла у собі сили зберегти життя ненародженої дитини попри усі випробування долі!
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку