19 04 2011 - 14:09:04         Опубліковано admin        

Співпраця із владою м.Тернополя

У лютому 2011 р. представники благодійних фондів м.Тернополя зустрілися із мером міста Сергієм Надалом. Керівництво «Дару життя» пан та пані Лейпер, а також працівники офісу взяли участь у зустрічі також.
feb_23_meeting_with_the_mayor__whole_group.jpg
 feb_23_meeting_with_the_mayor_mr._and_mrs._laper.jpg
 Зліва направо: мер міста Тернополя Сергій Надал, Директор ДЖ пан Лейпер, менеджер-перекладач Надія Ходзінська, пані Лейпер, офіс-менеджер-перекладач Ірина Ткач. Зліва направо: мер міста Тернополя Сергій Надал, пан та пані Лейпер.

Представники деяких благодійних фондів уже знайомі один з одним роками, а деякі з них зустрілися вперше саме на цій зустрічі. Учасники круглого столу обговорили можливі шляхи співпраці один з одним, а також із владою міста. Чекати на результати співпраці довелось не довго. На прохання відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення м.Тернополя у нашій «Медичній клініці на колесах» було виділено тиждень винятково для тих громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи (в цьому році Україна відзначатиме 25-ту річницю з дня цієї чорної події у своїй історії).
chornobyl_reception.jpg
 Реєстратор Клініки Галина Пастушенчин провіряє Чорнобильське посвідчення однієї ї із пацієнтів. 

Засоби масової інформації Тернопільської міської ради прорекламували цю пропозицію «Дару життя» безкоштовно. Протягом одного робочого тижня (10-15 квітня) постраждалі від наслідків Чорнобильської катастрофи мали змогу безкоштовно отримати стоматологічну та медичну допомогу у «Медичній клініці на колесах».
chornobyl_dr.laryssa.jpg
 chornobyl_lyudmyla.jpg
 chornobyl_three_boys.jpg chornobyl_father_with_baby_in_pink.jpg
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку