21 04 2011 - 13:41:29         Опубліковано admin        

Сезон виїздів 2011 розпочато!

18 квітня 2011 року «Медична клініка на колесах» успішно відкрила ще один сезон роботи на виїздах. Це здається неймовірним, але це вже 20-тий сезон виїздів у історії клініки. Цього року клініка розпочала свою роботу із одного із сіл у Тернопільській області, а саме с.Малашівці Зборівського р-ну. Це село, як і багато інших потребуючих місць у Тернопільській області, запропонував відвідати голова Тернопільської обласної ради Олексій Петрович Кайда.
malashivtsi_meeting_with_the_head_of_the_region_january_2011.jpg
Директор "Дару життя" пан Лейпер з персоналом офісу на зустрічі з Головою Тернопільської обласної ради Кайдою Олексієм Петровичем та іншими представниками місцевої влади 

Малашівці – особливе місце, тому що протягом багатьох років воно було і залишається сміттєзвалищем для усієї області. Як відомо, у Тернопільській області, як і в більшості областей України, і досі немає сміттєпереробного заводу. Навколо сміттєзвалища у Малашівцях знаходиться декілька інших сіл. Можна собі лише уявити, як люди там виживають, і в якому стані їх здоров’я. Ось чому керівництво «Дару життя» не мало жодних вагань, було вирішено, що «Клініка на колесах» розпочне свою роботу на виїздах саме із цього населеного пункту. Голова Тернопільської обласної ради, інші представники місцевої влади та засобів масової інформації радо зустріли «Клініку на колесах» у с. Малашівці.  
 malashivtsi_dr.laryssa_giving_interview.jpg malashivtsi_head_of_ternopil_region_giving_interview.jpg
 Головний лікар "Медичної клініки на колесах" Лариса Михайлівна Чорна дає інтерв'ю у
с. Малашівці

 Голова Тернопільської обласної ради Олексій Петрович Кайда дає інтерв'ю місцевій пресі біля "Клініки на колесах"

Як зазвичай на новому місці, десятки людей кожного дня чекають на отримання медичної та стоматологічної допомоги у клініці «Дару життя». Спеціалісти клініки не тільки надають цю таку потрібну допомогу, а також навчають, як вести здоровий спосіб життя. Більше того, Дияконеса УЛЦ навчає про духовне здоров’я. Вона нагадує людям про те, що зробив Ісус для всіх нас. Це важливо пам’ятати завжди і особливо - перед Пасхою.  
malashivtsi_dental_teaching.jpg
 malashivtsi_deaconess_lyudmyla.jpg
 Стоматологічна медсестра Наталія Тріщ навчає,як правильно дотримуватися гігієни зубів
 Дияконеса УЛЦ Людмила Войчунас ділиться Доброю Звісткою
     

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку