05 12 2013 - 13:26:52         Опубліковано admin        

«Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь»

(Від Луки 2:11)

 ukrainian_christmas_card_scanned_explanation.jpg
 На Святвечір, коли перша зірка
з’являється на небі, люди збираються
разом та співають різдвяні колядки,
вітаючи всіх: “Христос Рождається!“

Різдво – це чудовий час! Час, коли ми готуємось до святкування народження нашого Господа; час, коли ми хочемо подякувати усім, хто підтримує нашу місію молитвами та пожертвами. 
Дякуючи Божому благословенню та вашій підтримці, «Дар життя» (ДЖ) провів ще однин успішний рік роботи, не лише лікуючи зуби, міряючи артеріальний тиск, проводячи кризові консультації та проголошуючи, що «сьогодні в Давидовім місті народився Спаситель... Христос Господь», а й доносячи кожній людині окремо: «Спаситель народився ДЛЯ ТЕБЕ...» 
Працівники «Дару життя» передають найтепліші Різдвяні вітання усім друзям з «Думок про Віру». Наступна стаття – приклад  роботи, яку ви підтримуєте.   

Ніколас та Керрі Лейпер, 
Керівництво МБФ «Дар життя»   

В Самбірській тюрмі 

Двадцять один рік тому Медична клініка на колесах (МКК) розпочала свою роботу в Тернопільській області. 
МКК це унікальний проект, якому немає аналогів в Україні. Сьогодні медична та стоматологічна клініка є частиною МБФ «Дар життя» (ДЖ). 
Я почала роботу в цій блогодійній організації, як молодший медичний працівник, здійснюючи шкільну мрію – працювати в медичній галузі. 
Робота в «Дарі життя» вимагає чуйності до пацієнтів, адже зазвичай це діти, часто сироти або ж інваліди, чи малозабезпечені, які потребують духовної підтримки не менш, ніж медичної допомоги. Я побувала в багатьох інтернатах, дитячих будинках, у віддалених селах і бачила там багато. Місіонерська робота, яку проводить «Дар життя» є вкрай необхідною для таких незахищених верств населення. Я надзвичайно вдячна пану Ніколасу та пані Керрі Лейпер за віддану роботу в Україні. Вони є чудовим прикладом присвячення слову нашого Господа. 
Минулого року ми відсвяткували 20-ту річницю Медичної клініки на колесах. Також цей рік запам’ятається через можливість, яку нам надали наші канадські друзі, а саме попрацювати у виправній колонії для хлопчиків в місті Самборі, Львівської області. 
Я раніше не знала, що це за відчуття бути замкнутою, та ще й із в’язнями. Я боялася стосовно безпеки та інфекцій. Але сумління підказувало мені, що я повинна виконати цю роботу, як виконувала будь-де інде. Я відкрила Біблію і прочитала:
«Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: «Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу. Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене».
(Від Матвія 25: 34-37) 
Прочитавши ці рядки, сумнівів більше не залишилося. Я була впевнена, все буде гаразд, нас там справді дуже потребують.

 natalya_with_inmates.jpg
Наталія із ув’язненими

Самбір виявився дуже гарним і європейським містечком із старовинними будинками та цекрвами – зовсім не асоціюється з тюрмою. Тим не менше, Медична клініка на колесах в’їхала  в центральні ворота, де відбулася тотальна перевірка в цілях безпеки. Усі працівники МКК чекали назовні, дивлячись на грати, високі стіни з колючими дротами, охорону, що слідкувала за нами з вишок. Було чути безперервне гавкання собак.

inside_the_sambir_prison__note_razor_wire.jpg
 У Самбірській тюрмі – зверніть увагу на колючий дріт

Така атмосфера змушує думати про тих хлопців, що знаходяться за стінами: чи усвідомлюють вони свої погані вчинки, чи каяться, чи мають на меті виправитись. 
І ось перший день роботи з арештантами. Їх приводять на прийом кремезні охоронці. Тут знаходяться хлопці зі всієї України. Хтось сидить вже рік, хтось – два, а комусь вже скоро виходити.  Всі вони худі та бліді. Більшість з них має захворювання шкіри. Їхні руки спрацьовані, побиті від роботи. Від нестачі повноцінного харчування, вітамінів і гігієни порожнини рота стан зубів дуже поганий. Наша допомога там була така необхідна.

burly_guards_escort_inmates_to_clinics.jpg
 Кремезні охоронці супроводжують в’язнів у клініку

Всі ми бачили в очах цих хлопчаків щиру вдячність за нашу увагу. Вони вже забули, як приємно відчувати, що хтось піклується і гарно ставиться до них. Дійсно, як це просто і в той же час важливо щиро та відверто поговорити з ними. Скільки позитивних емоцій викликало лише питання: «Як ваші справи?»
Перед тим, як отримати обстеження та лікування, кожен хлопчик мав розмову з дияконесою Лютеранської церкви Людмилою Войчунас, яка ділилася християнською звісткою: «Спаситель народився для твого порятунку!»
Після огляду в кожному автобусі вони виходили посміхнені, висловлюючи свою вдячність.Ми молимося, щоб наш візит став першим кроком на шляху їхнього виправлення і приніс гарне майбутнє, християнське життя та віру в Бога. 

Наталія Тріщ
Завідувач Стоматологічної клініки на колесах 
МБФ «Дар життя»

“А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним”. 
(Галатів 6: 9-10)
   

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку