16 01 2015 - 14:27:17         Опубліковано admin        

Новий рік, нові рекорди та нові клієнти

Вітання у Новому 2015!

Тепер українці зичуть один одному не щасливого, а мирного року, що в їх розумінні поєднує і щастя, і інші благословення. 

2014 був дуже складним роком для України та українців, тому допомога «Дару життя» була потрібною, мабуть, більше, ніж будь-коли у новому тисячолітті. У 2014 Медична клініка на колесах ДЖ відвідала 15 різних місць та прийняла більше 11 тисяч пацієнтів, чим було встановлено новий рекорд. Серед відвідувачів були і біженці-Кримські татари, і переселенці зі східних регіонів України і нещодавно  - військові та члени їх сімей. Це нова категорія пацієнтів для клініки, якій ДЖ радий допомагати. Наші клініки фізично не перебувають на території воєнних дій, проте мають змогу допомагати учасникам на своєму звичному місці у Тернополі. 
military_family_1.jpg military_family_2.jpg 
Учасники АТО зі своїми сімями на прийомі Медичної клініки на колесах  
Завдяки щедрим пожертвам із США, а тепер і з України, ми можемо приймати у клініках як дітей, так і дорослих. Дякуємо усім небайдужим! 

Поки клініки надають медичну допомогу збіднілим та потребуючим українцям, консультативні центри ДЖ зустрілися із великою потребою психологічної та духовної підтримки жінок-переселенців зі сходу України, а також місцевого жіночого населення, чиї чоловіки, батьки, сини не бувають вдома місяцями, а вони покинуті самі вдома або вагітними або з малечею на руках.      

Тож молімося разом за благословенний та мирний рік для України та її народу. Спільна допомога подолає усі труднощі нового року.    

Менеджер ДЖ
Надія Ходзінська      
         

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку