07 08 2015 - 12:28:14         Опубліковано admin        

Наше літо 2015

Ми, працівники "Дару життя", можемо сказати, що наш робочий літній період закінчився. Сьогодні, 7 серпня, останній робочий день для більшості наших працівників перед щорічною літньою відпусткою. Кожен з нас щоденно допомагав великій кількості інших людей, тому вже й потрібно провести час зі своїми власними сім'ями, відпочити та набратися натхнення, аби продовжувати цю благословенну роботу, дасть Бог, протягом нового робочого року. 

mcow_patients.jpg mcow_patients_1.jpg 
 Пацієнти біля "Медичної клініки на колесах" 

Це літо було особливим та багатим на події для всієї України, як і для "Дару життя". Не зважаючи на те, що головні місця розташування "Дару життя" знаходяться на заході України та Києві - далеко від воєнних дій, наша "Медична клініка на колесах" продовжує працювати на виїздах у різних регіонах України, надаючи допомогу переселенцям, сім'ям військових, збіднілому населенню країни, якого, на жаль, зараз побільшало, і просто нужденним. 

 large_family_at_mcow.jpg
 Наші лікарі Лариса Михайлівна та Оксана Богданівна з 
пацієнтами із однієї сім'ї: вдова учасника АТО зі своїми
4-ма дітьми (8,6,4 та 2 роки)  

Наші консультанти, кожен у своєму місті роботи, зустрічають все більше і більше клієнтів з усієї України, зокрема східних областей. Часто трапляється, що на консультацію в сльозах приходить вагітна жінка, яка з одного боку хотіла би народити дитину, з іншого вона боїться її зберігати, оскільки сама є переселенкою, у неї або чоловік на війні або батько чи брат... Дуже боляче дивитися на маленьких дітей, які моляться лише про одне - мир. Вони не просять цукерок чи нових іграшок, вони просять, щоб їх тато повернувся додому, або щоб їх мама перестала плакати, або щоб у них з'явився дім, де з неба не падають "гради". Тоді наші консультанти у про-лайф центрах та диякони чи дияконеси у клініці пояснюють, що наш люблячий Господь надасть їм усе необхідне.

deaconess_halya_at_mcow.jpg deaconess_lyudmyla_at_mcow.jpg 
Дияконеса Галина з сім'єю
учасника АТО
 Дияконеса Людмила проповідує
дітям Слово Боже
  

"Дар життя" іде у відпустку, проте хорошою новиною є те, що у Святого Духа її не буває:), і посіяне зерно продовжуватиме проростати!

Менеджер МБФ "Дар життя"
Надія Ходзінська 
        
   
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку