30 12 2015 - 16:01:36         Опубліковано admin        

СНІД - загроза людству

Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДОм. Різні заходи, спрямовані на попередження та боротьбу із цією проблемою, проводяться в Україні не лише напередодні та опісля свята, а і цілий рік, оскільки за поширеністю випадків ситуацію фахівці вже давно називають епідемією.   Перші випадки захворювання на СНІД було діагностовано в США лише в 1981 році. А зараз кількість хворих на СНІД у світі сягає 33 млн осіб. Україна залишається лідером в Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 270 тисяч осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз.

МБФ «Дар життя» також не залишається осторонь цієї важливої проблеми. У листопаді консультант Київського Лівобережного центру «За життя» Світлана Лещенко мала змогу бути учасником Всеукраїнського міжконфесійного семінару, який відбувся в Києві з метою об’єднати та посилити зусилля Церков і релігійних організацій України у реалізації загальнонаціональної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу для досягнення загального доступу до профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки на 2016-2018 рр.   
aids_seminar_nov_2015.jpg 

У грудні в центрі «За життя» в місті Кременець зібралися студенти, аби дізнатися більше про ВІЛ/СНІД. 
aids_presentation_dec_2015.jpg 
Наш консультант Ніна Андрейчук навчала їх, що катастрофічних перспектив, які нас очікують  у майбутньому, можна уникнути лише уважним ставленням до проблеми кожною людиною. Наші знання можуть захистити нас. Студенти прикріпили червоні стрічки – в знак солідарності та розуміння, а також в знак пам’яті про померлих від СНІДу. Червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом, створив Франк Мур (помер від СНІДу в 2002 році). 

Щодо заходів профілактики: основна умова – Ваша уважність!

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку