07 08 2015 - 12:28:14         Опубліковано admin        

Наше літо 2015

Ми, працівники "Дару життя", можемо сказати, що наш робочий літній період закінчився. Сьогодні, 7 серпня, останній робочий день для більшості наших працівників перед щорічною літньою відпусткою. Кожен з нас щоденно допомагав великій кількості інших людей, тому вже й потрібно провести час зі своїми власними сім'ями, відпочити та набратися натхнення, аби продовжувати цю благословенну роботу, дасть Бог, протягом нового робочого року. 

mcow_patients.jpg mcow_patients_1.jpg 
 Пацієнти біля "Медичної клініки на колесах" 

Це літо було особливим та багатим на події для всієї України, як і для "Дару життя". Не зважаючи на те, що головні місця розташування "Дару життя" знаходяться на заході України та Києві - далеко від воєнних дій, наша "Медична клініка на колесах" продовжує працювати на виїздах у різних регіонах України, надаючи допомогу переселенцям, сім'ям військових, збіднілому населенню країни, якого, на жаль, зараз побільшало, і просто нужденним. 

 large_family_at_mcow.jpg
 Наші лікарі Лариса Михайлівна та Оксана Богданівна з 
пацієнтами із однієї сім'ї: вдова учасника АТО зі своїми
4-ма дітьми (8,6,4 та 2 роки)  

Наші консультанти, кожен у своєму місті роботи, зустрічають все більше і більше клієнтів з усієї України, зокрема східних областей. Часто трапляється, що на консультацію в сльозах приходить вагітна жінка, яка з одного боку хотіла би народити дитину, з іншого вона боїться її зберігати, оскільки сама є переселенкою, у неї або чоловік на війні або батько чи брат... Дуже боляче дивитися на маленьких дітей, які моляться лише про одне - мир. Вони не просять цукерок чи нових іграшок, вони просять, щоб їх тато повернувся додому, або щоб їх мама перестала плакати, або щоб у них з'явився дім, де з неба не падають "гради". Тоді наші консультанти у про-лайф центрах та диякони чи дияконеси у клініці пояснюють, що наш люблячий Господь надасть їм усе необхідне.

deaconess_halya_at_mcow.jpg deaconess_lyudmyla_at_mcow.jpg 
Дияконеса Галина з сім'єю
учасника АТО
 Дияконеса Людмила проповідує
дітям Слово Боже
  

"Дар життя" іде у відпустку, проте хорошою новиною є те, що у Святого Духа її не буває:), і посіяне зерно продовжуватиме проростати!

Менеджер МБФ "Дар життя"
Надія Ходзінська 
        
   
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
02 06 2015 - 15:31:38         Опубліковано admin        

Святкування дня захисту дітей

Діти – це  окрема, самостійна частина суспільства, якій притаманні особливі правила поведінки, своєрідні життєві погляди, що забезпечують її розвиток і становлення та перетворення в дорослу частину суспільства.Унаслідок свого становища діти потребують особливого підходу, соціального захисту та поваги до їх прав.

Восени 2014 року весь світ святкував 25 річницю Конвенції ООН про права дитини. З 1989 року день 20 листопада відмічається як Міжнародний день прав дитини. Консультант Кременецького центру «За життя» Ніна Андрейчук часто проводить презентації для дітей на тему «Абетка твоїх прав», в тому числі і для дітей Недільної школи УЛЦ, аби усім донести, що діти – це повноправні члени суспільства, які мають окрім багатьох прав дорослих і свої особливі права – права на гру, на сімейне виховання, на спілкування з однолітками. 
childrens_day_15-1.jpg  childrens_day_15-2.jpg
Як день дитини в Україні відзначають 1 червня - Міжнародний день захисту дітей. До цього дня у Кременецькому центрі «За життя» було проведено справжнє свято дитинства з його неодмінними атрибутами – усмішками, подарунками, кульками та солодким частуванням. 
childrens_day_15-3.jpg 
Нещодавно Україна святкувала і День вишиванки, тому стиль свята був виключно українським. Щоб жоден учасник не відчув себе «ображеним», для розподілу подарунків наш консультант обрала метод лотереї – хто який номерок витягнув, тому і такий подарунок дістався. 
childrens_day_15-4.jpg 
А щоб зробити свято ще цікавішим, у центр було запрошено 17-ти річну Тетяну, де талановита майстриня мала змогу вперше презентувати свої чудові роботи. 
childrens_day_15-5.jpg 

Менеджер МБФ "Дар життя"
Надія Ходзінська
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
25 05 2015 - 16:55:15         Опубліковано admin        

Святкування Дня матері 2015

В другу неділю травня в Україні, як і США та багатьох інших країнах світу, відзначається День матері. Цього року свято припало на 10 травня. Звісно, що про-лайф консультанти «Дару життя» не залишили таку подію без особливої уваги. Хто організував свято для своїх клієнтів-матерів та їхніх дітей у приміщенні офісу, хто допомагав у проведенні свята у своїй громаді, а дехто брав участь у міських святкуваннях. 
mothers_day_15_at_rblc_1.jpg  mothers_day_15_at_rblc_2.jpg
Наші Київські консультанти Анна Кучма та Світлана Лещенко взяли участь у святковій акції «Мамин день», що відбулася у парку біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. 
mothers_day_15-1.jpg mothers_day_15-2.jpg
Вони працювали разом із своїми колегами-однодумцями із БФ «Всеукраїнська лінія допомоги вагітним у кризовій ситуації». Успішному проведенню акції нашим консультантам сприяла і погода, і гарне розміщення столика з макетами внутріутробного розвитку та друкованими матеріалами. Багато вагітних жінок та  молодих сімей цікавилися програмами «Дару життя». 
 mothers_day_15-3.jpg
Напрошується підсумок словами із відомої пісні: 

«Нехай завжди буде сонце, 
Нехай завжди буде небо,
Нехай завжди буде мама,
Нехай завжди буду я!»

Менеджер МБФ «Дар життя»
Надія Ходзінська

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
13 05 2015 - 15:38:59         Опубліковано admin        

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

 spiritual_songs_festival.jpg
В 2006 році з ініціативи молодіжної громадської організації «Молодіжне хорове товариство» м.Кременець було проведено  міжнародний молодіжний фестиваль духовного співу Кременецькі хорові вечори «Ave Maria». Цього року  було проведено ювілейний 10-й молодіжний фестиваль духовного співу «Молитва за Україну». 10 травня, коли ми відзначали свято Матері, до громади УЛЦ «Хреста Господнього» завітав один з учасників фестивалю - хоровий колектив Дрогобицького державного музичного училища ім.В.Барвінського. Учасники колективу взяли участь у Богослужінні, щиро аплодували дітям Недільної школи УЛЦ, які піснями, віршами вітали присутніх зі святом Матері. А потім хор подарував присутнім чудові твори вітчизняних та зарубіжних авторів. Свято пройшло у приємній та дружній атмосфері.

Консультант Кременецького центру «За життя»
Ніна Андрейчук

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку
 
Перехід на сторінку   <<        >>  

Архів новин та публікацій