29 07 2016 - 16:46:14         Опубліковано admin        

Літо на колесах 2016

Тепла пору року є завжди дуже насиченим періодом роботи для «Медичної клініки на колесах». Медики та стоматологи не просто приймають пацієнтів, а переїжджають з одного місця на інше, кожного разу обережно спаковуючи та розпаковуючи обладнання, миючи клінічні автобуси ззовні та всередині, розкладаючи усі матеріали та інше. Більшість працівників мають власні сім’ї та дітей, проте більшу частину року вони дбають про чужі сім’ї та дітей з різних регіонів України. З початку квітня по кінець липня 2016 року «Медична клініка на колесах» побувала у восьми різних місцях. У кожному з них сотням потребуючих пацієнтів було надано медичні та стоматологічні послуги, проведено навчання на теми здорового способу життя, забезпечено маленькими корисними подарунками та особливою увагою, а найважливішим є те, що кожен пацієнт отримав Добру Звістку.
 july_28.1.jpgjuly_28.2.jpg 
 Про-лайф консультант Ніна з пацієнтами клініки в м.Кременець, Тернопільської обл. 

july_28.3.jpg july_28.4.jpg
 Стоматолог Маряна навчає про дотримання гігієни ротової порожнини у с.Семидуби, Рівненської обл.

 july_28.5.jpg july_28.6.jpg
 Дияконеса Людмила проповідує та розмовляє на теми про-лайф з дітьми із прифронтової зони, які приїхали в літній табір у Закарпатську область та були запрошені в "Клініку на колесах"   

Тепер настав час добре заслуженої відпустки. Уся організація припиняє свою роботу на серпень, щоб у вересні, коли усі діти підуть до школи, повернутися з новими силами. 

Надія Ходзінська  

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку