07 06 2017 - 14:47:33         Опубліковано admin        

Три в одному

Кожного виїзного сезону наша «Медична клініка на колесах» відвідує близько 14 різних місць. З року в рік все більше нових населених пунктів та нових пацієнтів. Незважаючи на те, що Тернопільська область межує з Рівненською, за 25 років роботи фонду клініка в останню почала їздити віднедавна. В минулому році охопили Дубенський район. А в цьому році клініка вже проводить огляди у с.Підлозці Млинівського району та скоро поїде у с.Боремель Демидівського району.  
 pidlozhtsi_1.jpg pidlozhtsi_2.jpg
Головний/лікар-терапевт Лариса
Михайлівна Чорна розповідає
про будову кишково-шлункового тракту

Біля школи у с.ПідлозціУ нових місцях маленькі пацієнти радо вітають наших працівників та з подивом зустрічають чудо-автобуси. Хтось їх називає унікальними, хтось лікувальними, а хтось навчальними. І все це правда.  
 pidlozhtsi_3.jpgpidlozhtsi_4.jpg 
Стоматолог Довгальська Мар’яна Миколаївна навчає діток зубній гігієні
та на згадку дарує календарики з графіком чищення зубів.
В яких інших закладах охорони здоров’я можна отримати  допомогу 3 в 1? Ми одночасно дбаємо про здоров’я зубів, про здоров’я тіла загалом та духовне здоров’я наших пацієнтів. Усе з підходом «Моє тіло – храм Духа Святого»! 
pidlozhtsi_5.jpg  pidlozhtsi_6.jpg
Дияконеса Української Лютеранської церкви Людмила Олексіївна Войчунас розповідає про цінність і святість людського життя.
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку