10 06 2017 - 13:26:49         Опубліковано admin        

Всі разом - за сім'ю!

 
Під таким гаслом пройшов фестиваль сім’ї в Києві 3-4 червня 2017 року. Консультанти «Дару життя» Світлана Лещенко і Анна Кучма, а також волонтери наших про-лайф центрів, радо прийняли у ньому участь. Спочатку на декілька кілометрів центральними вулицями столиці розтягнулась хода на захист прав дітей та сім'ї. Було багато молоді та сімей з дітками з різних міст України.
family_festival_17-1.jpg family_festival_17-2.jpg 
Марш «За сім’ю». Консультант Світлана Лещенко із плакатом «Подаруй життя» на фото зліва.

 Консультанти Анна Кучма, Світлана Лещенко та один з учасників фестивалю у сорочці з вишитими віршами 
з Біблії про любов (1 Коринтян 13:4-8). 

Прекрасна святкова атмосфера продовжилась на березі Дніпра, вже традиційно на Поштовій площі, де власне і проходив двохденний сімейний фестиваль. Було креативно, цікаво і весело. 
family_festival_17-3.jpg  family_festival_17-4.jpg
В костюмі лелеки наш волонтер-лікар Світлана Гончарова  

Локація МБФ «Дар життя» в основному приваблювала батьків, дітей і молодь. Попрацювали дуже плідно і приємно. Питання, яким є шлях до народження, - цікавило багатьох. 
family_festival_17-5.jpg family_festival_17-6.jpg 
Також багато запитань поступало від тих, хто не може завагітніти. Дарували присутнім рекламки, листівки, буклетики з молитвами для матерів, книги з «Біблійної серії». Всі охочі мали можливість потримати макетики  дітей при внутрішньоутробному розвитку, а також кожна вагітна жінка від МБФ «Дар життя» отримала маленький подаруночок. 
 family_festival_17-7.jpg family_festival_17-8.jpg
Від гостей отримували щирі слова подяки, і в свою чергу ми вдячні організаторам Руху «Всі разом-за сім’ю!», який докладає всіх зусиль, щоб українські сім’ї були міцними та щасливими. 
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку