09 06 2009 - 13:47:55         Опубліковано admin        

Клініка на колесах вирушає тобі на допомогу!

Літо щойно розпочалось, а наша «Клініка на колесах» вже відвідала чимало закладів у різних населених пунктах Тернопільсьскої області. Це і село Гнилиці Підволочиського району, і Теребовлянська гімназія-спецшкола-інтернат для слабозорих дітей, і Теребовлянська школа-інтернат для глухих дітей, і Коропецька школа-інтернат для дітей-сиріт.
terebovlya_school_for_kids_with_vision_problemssmall_size.jpg

Деякі заклади знайомі з «Клінікою на колесах» вже роками. Люди вже знають, які вони тут можуть отримати послуги і чекають на приїзд Клініки з нетерпінням. Нові місця чекають на приїзд мобільної Клініки як на щось нове, несподіване та унікальне, адже жодної навіть подібної пересувної клініки в Україні годі і знайти!
almost_a_football_team.jpg
Усі наші відвідувачі залишаються задоволеними, адже вони отримують безкоштовну медичну та стоматологічну допомогу, багато подарунків та корисних порад, ще й збагачуються духовно.

getting_gifts_at_dental_van__width_11.jpg
 
Цей унікальний мобільний центр фізичного та духовного здоров’я відвідає ще чимало куточків України у цьому році. Якщо ти в майбутньому хочеш побачити «Клініку на колесах» і в своєму місті чи селі – надсилай прохання, не залишайся осторонь від потреб нужденних.  
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку