16 07 2009 - 13:10:29         Опубліковано admin        

Літня Біблійна школа в м. Кременець 2009

Уже декілька років поспіль влітку до старовинного Кременця приїжджають волонтери із США. Кожного року їх з нетерпінням  очікують діти та молодь Кременеччини. Не було винятком і літо 2009 року. Ще в пятницю, 3 липня, до Кременця приїхала група із 7 волонтерів. В неділю вони побували на Богослужінні в УЛЦ та познайомилися із членами громади "Хреста Господнього".

З понеділка  розпочалися заняття. Щодня до УЛЦ вранці поспішали діти. Як і кожного  року, консультант МБФ "Дар життя" проводила презентації для дітей, яких було більше 120 в 4 групах кожного дня. Діти змогли ознайомитися з роботою "Дару життя", дізнатися про розвиток дитини в лоні матері. Окрім цього, для того, аби отримати більш детальу інформацію, їх було запрошено в лайф-центр "Дару життя".
vbs_in_kremenets_2009_presentation_1.jpg
Для волонтерів  із США була проведена  екскурсія  в ЛЦ МБФ "Дар життя", проілюстровано постери та фото, дано відповіді на поставлені запитання, показано тісну співдружність у роботі з УЛЦ.
getting_familiar_with_gol_work_2.jpg
На згадку  про перебування в Кременецькому  ЛЦ зробили фотографії та обмінялися думками та сподіваннями про наступні зустрічі. 
a_group_of_volunteers_in_kremenets_gol_counselor_and_pastor_3.jpg
Консультант Кременецькoго лайф-центу МБФ "Дар життя"
Ніна Андрейчук

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку