01 06 2012 - 16:23:48         Опубліковано admin        

ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ


                               «Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене,-
                                бо Царство Небесне належить таким»
                                                  (Матвія 19:14)

«Збережи життя» - під такою назвою пройшла одна із презентацій  в Кременецькому лайф-центрі  зі студентами педагогічного коледжу.
childrens_day_students.jpg  

В Конвенції ООН в статті 6 записано, що держава визнає той факт, що кожна дитина має невід’ємне право на життя та здоровий розвиток.

27 червня 1991 року Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини.

На жаль, Україна одна із тих країн, де аборт дозволено робити за бажанням жінки.
Присутні на презентації почули із уст консультанта та побачили у відеофільмі «Ненароджені хочуть жити» страшну правду про те, як відбувається дітовбивство, і які наслідки можуть очікувати жінку. Із сумом заслухали «Щоденник ненародженої дитини».

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. На Біблійне заняття, приурочене цій темі, зібралися жінки зі своїми дітками в лайф-центрі. Багато із них на собі відчули і пережили важкі хвилини вагань, відчаю – дати життя цій дитині чи ні? Народити чи убити? Ця тема є щоденною в роботі центрів «За життя». І написане різнокольоровими буквами гасло  «За життя», що висіло на центральній стіні, і різнобарвні  надувні кульки, і музика, що звучала, і радісний сміх малечі – все свідчило про те, яка це радість та щастя материнства!
childrens_dat_baloons.jpg 
З уст дітей звучала пісня, надруковані  ключові слова якої вони тримали перед собою: 
ХАЙ ЗАВЖД�? БУДЕ МАМА! 
ХАЙ ЗАВЖД�? БУДУ Я!
childrens_day_motto.jpg 
Мама і дитя…Невід’ємна єдність…

В Книзі Приповістей Соломонових даються настанови дітям: «Стережи, сину мій, заповідь батька свого, і не відкидай науки матері своєї!» (Прип.Соломонових 6:20).

В Україні згідно з Указом Президента України від 30 травня 1998 року «Про День захисту дітей» встановлено свято, яке відзначається щороку в перший день літа. Це прекрасне свято радості й одвічної надії. Хотілося б, щоб про цей день пам’ятали  не один раз на рік, а кожного дня, кожної хвилини. Батьківська любов, турбота та увага – це найкращий захист дітей від будь-яких життєвих негараздів.

Ніна Андрейчук,
консультант МБФ «Дар життя» в м.Кременець
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку