®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Брати в Євангелії приносять світло у темні місця

Ви коли-небудь молилися за когось, про кого Ви читали в цьому бюлетні? Ви коли-небудь надсилали пожертву для нашого служіння? Тоді  ми дякуємо Вам за те, що святий Павло назвав “за участь вашу в Євангелії від першого дня аж дотепер” (Фил. 1: 5).

Так само, як прихильники “Думок Віри” є партнерами в роботі МБФ “Дар життя”, партнери  МБФ “Дару життя”  разом з  іншими роблять  так, як наказує лист до євреїв: “Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо  жертви такі вгодні Богові” (Євр. 13:16).

Одним з таких партнерів є Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня. Протягом довгих років лікарня підтримує Медичну клініку на колесах МБФ “Дар життя”  надаючи в оренду приміщення для величезних автобусів обладнаних як мобільна клініка за дуже лояльну оплату.

З цього гаражу МКК виїздить до сиротинців, маленьких містечок та в громади Української Лютеранської  Церкви. Також тут Медична клініка на колесах надає свої послуги потребуючим пацієнтам протягом зимового періоду. Ця будівля є домом Медичної клініки на колесах, яка надає необхідні послуги для потребуючих українців.

Цього року МБФ “Дар життя” вдалось віддячити лікарні, яка благословляла нашу роботу довгі роки. Хоча лікарня є державною та обслуговує регіон і якому  понад 200 000 дітей, матеріальне забезпечення є недостатнім. Щорічно біля 1600 дітей у регіоні отримують серйозні травми і потребують операцій.  Протягом багатьох років кошти для придбання рентген апарату, який би показував, наприклад, кінцівку з переломом в проекції 360 градусів були недоступними. Таке обладнання (C-arm) є дороговартісним, навіть ціна  апарату який був у використанні сягає більш ніж $ 35 000. Головний лікар ТОДКЛ Григорій Корицький у розмові з директором МБФ “Дар життя” Ніколасом Лейпером згадав про необхідність такого обладнання.

Організація “Медікал бріджиз” розташована в Х’юстоні і займається пошуком  вживаного медичного обладнання та передачею його іншим організаціям. Гіджет Свіфт, представник організації “Медікал бріджиз” змогла знайти вживаний С-arm  апарат для пожертви лікарні. Можна було б подумати, що робота зроблена, проте розпочався довгий і складний процес. Знадобилось близько двох років для того, щоб підготувати усю необхідну документацію, яка б задовольнила усі сторони, організувати доставку з США до України, розмитнити обладнання, адаптувати до напруги в 220 Вт та працювати  з іноземною мовою.

Витрати на доставку обладнання, а саме $ 2400 радо взяв на себе один зі спонсорів “Думок про віру”. Найвизначнішим із усіх був день не коли C-Arm прибув до Тернополя, а коли працівники лікарні перевстановили складне програмне забезпечення та заявили, що обладнання справді працює! В іншому випадку це міг бути металобрухт!

C-Arm регулярно використовується у Тернопільській дитячій обласній клінічній лікарні з початку 2020 року. Головний лікар Григорій Корицький повідомляє: “Ви не уявляєте, наскільки ми щасливі. Це не просто рентгенівський апарат – це наша мрія! Ми дуже вдячні всім людям, які брали участь у цьому проекті за таку неоціненну допомогу та турботу про наших маленьких пацієнтів.”

7-річна дівчинка зі зламаною ногою стала першою пацієнткою, яка скористалась перевагами цього обладнання. Лікарі-травматологи пояснили, що раніше перед операцією пацієнти повинні були регулярно робити звичний рентгенівський знімок. Після того, як кістки були зафіксовані хірургічним шляхом, пацієнта, який все ще перебував під наркозом, перевозили в інше приміщення для повторного рентгену, щоб переконатися, що кістки розташовані належним чином. Це вимагало тривалішої роботи,  додаткової анестезії та набагато більших операційних розрізів. Зараз C-Arm використовується “на льоту” і хірурги можуть постійно бачити, що відбувається. Слава Богу!

Місія Думок про віру полягає у поширенні Євангелія. Крім того ми розвиваємо партнерські відносини з іншими організаціями та людьми ( ТОДКЛ, “Медікал бріджиз” та Вами) до чого заохочував апостол Павло 13 беріть уділ у потребах святих, будьте гостинні до чужинців! (Римлян 12:13) Ми вдячні за  кожну “ участь у Євангелії”.

 

Стівен Петерсен та Роман Ходзінський


Назад до новин