®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Диво щедрості

МБФ “Дар життя” дарує людям, які не мають доступу до медичної допомоги в Україні, бальзам і зцілення в ім’я Ісуса. Ми допомагаємо дітям, які не мають  можливості отримати стоматологічну  допомогу,  надаємо їм зубні щітки та зубну пасту, проводимо навчання  як ними користуватися. Ми даємо жінкам, які переживають кризу, надію, допомогу, консультації та одяг. Ми хочемо показати вам результати роботи, яку ви профінансували, і відповісти на ваші запитання. Ось чому наш новий сайт є доступним для вас (giftoflife.org.ua/us)

Сторінка HOME починається з місійного завдання “Дару життя”. Ви можете побачити, що ми робимо все це в ім’я  ваших переконань, проявляючи ваше співчуття та ваше християнське милосердя. Якщо ви приділите  час для вивчення сайту, ви побачите, що ми думаємо про шляхи  Євангелізації  та заохочуємо людей звертатись до церкви,   яка піклується про них та їх душі. “Роблячи добро, не втрачаймо запалу, бо свого часу пожнемо, якщо не ослабнемо. Тому, поки маємо час, робімо добро всім, а найперше тим, які рідні у вірі.” Галатів 6:9-10.  Ви побачите розділ “God’s Word”, де представлений підхід  Дару життя  до поширення Євангелія. У нас є християнська література та серія буклетів із біблійними уроками, які були перекладені українською мовою. Ви також можете прочитати про медичну та стоматологічну клініки, роботу Pro-Life та матеріальну допомогу.

Сторінка  ABOUT відображає довгу та барвисту історію “Дару життя”. Прочитайте, як все почалося, і з тих пір розвивається, а також перегляньте фотографії з минулого. ABOUT додатково містить інформацію про партнерів “Дару життя” та наші контакти.

Сторінка NEWS орієнтована на останні опубліковані інформаційні бюлетені “Думок про віру”. Якщо ви пам’ятаєте конкретну статтю і хочете швидко її знайти – вона доступна в цьому розділі разом із фото. Сторінка GALLERY  містить десятки фотографій людей, яким допомогли  в Медичній клініці на колесах, в пролайф центрах, яким надано матеріальну допомогу. Благодійники  можуть побачити   не лише фотографії нужденних, а й результати своєї щедрості.

Наступною є п’ята й остання сторінка DONATE для тих, хто хотів би зробити пожертву  та інформація про те як це зробити онлайн. Конверти для пожертв все ще будуть доступні в бюлетенях “Думок про віру”, листівках та конвертах з подяками. Також розміщені пояснення щодо відправки  матеріальної допомоги. Ми дякуємо вам, наші благодійники!

Новий веб-сайт містить  інформацію, яка була доступна, однак зараз вона зосереджена в одному місці. Сьогодні  веб-сайт із його сторінками та посиланнями, фотографіями та новинами представляє  організацію, продукт чи місце. Він додає інформацію з деталями  які  “оживляють”.

На Великдень ми святкуємо найважливіше “воскресіння”. Народження, досконале життя та смерть Ісуса Христа не мали б сенсу, якби не Великдень, бо яка користь від мертвого  пастуха? Біля порожньої гробниці людство, завдяки Божій благодаті, знаходить безкоштовний дар спасіння, прощення гріхів і вічного життя. Воскресіння Ісуса Христа – це диво щедрості.

 

Ніколас та Керрі Лейпер

“Дар життя” – Україна

 

 


Назад до новин