®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Чим більше змінюються речі тим більше вони залишаються такими ж як були

Бо як дощ чи то сніг сходить з неба й туди не вертається, аж поки землі не напоїть і родючою вчинить її, і насіння дає сівачеві, а хліб їдунові, так буде і Слово Моє, що виходить із уст Моїх: порожнім до Мене воно не вертається, але зробить, що Я пожадав, і буде мати поводження в тому, на що Я його посилав! Ісая 55:10-11

 

Деякі речі ніколи не змінюються. Це іноді кажуть в негативному сенсі,  навіть з огидою.  Ви це чули, можливо ви це говорили. З іншого боку, деякі речі  змінюються   на краще. Двадцять п’ять років тому, коли зв’язок відбувався за допомогою транс – Атлантичних кабелів, дзвінок  з Малаві, Африка до Сполучених  Штатів коштував майже чотири долари за хвилину . Бесіди були швидкі і короткі. Пару сотень років тому потрібно було чекати місяці, іноді навіть роки щоб лист дійшов до адресата. До того часу отримувач ( або відправник ) міг уже бути мертвим Тепер ми спілкуємось майже миттєво за копійки в хвилину через Інтернет. Все ж таки, непорозуміння трапляються з химерною частотою.

Сімейна чекова книжка – це майже річ з минулого, оскільки люди, особливо міліонери, використовують додатки на своєму телефоні щоб оплачувати майже все. Оплата готівкою, як і золотом в минулому, стає застарілою. Моїм онукам видається “крутим” що ми використовуємо старомодні паперові долари. На заміну торгових центрів у США прийшла система он лайн замовлень товару і доставки в той же день. І все-таки ми повинні  бути обережними для захисту своєї ідентифікації, щоб її не вкрали. Деякі люди мають проблеми із балансуванням своїх бюджетів; легкі  кредити можуть спричинити серйозні фінансові проблеми. Тут, в Україні, олігархи  викрали мільярди через складні банківські схеми, залишивши бідну країну ще біднішою.

Чи не передбачались усі ці зміни для того щоб змінити речі на краще? Ті, хто вірить, що технічний прогрес приведе до морального прогресу є безнадійними оптимістами. Сто шістдесят років тому людина вірила, що життя зароджується випадково. Тепер завдячуючи науці ми знаємо, що найпростіша клітина є складнішою аніж ціле місто. Тому важче розглядати життя як простий збіг чи випадок. Але факти не завжди змінюють думки. Більшість науковців замість того щоб повірити   Божому слову раціоналізують чужі теорії та намагаються довести те, що неможливо довести. У школах викладають теорію еволюції, тоді як пагорби кричать – створення. Чим більше речі змінюються, тим більше грішники раціоналізують свій гріх та зневіру.

В часи судового слухання Роя  проти Уейда більшість людей вважали, що абортований плід є краплею клітин що еволюціонують, а не людиною яка розвивається. Сьогодні завдяки ультразвуковим дослідженням та кольоровим внутрішньоутробним фотографіям, ми знаємо що більшість людей розуміють, що це було диявольською брехнею. Марк Твен говорив: “Неправда може обійти цілий світ перш ніж правда взується” . Чим більше речі змінюються, тим більше вони залишаються такими ж як були. Здається, що є два види людей – ті хто приймає правду і ті хто ні. Не має значення як багато доказів буде надано щоб підтримати правду, свідомі грішники все одно раціоналізують свої гріхи. “ Зміни та занепад в усьому що я бачу навколо себе. Той, хто не зміниться, перебуватиме зі мною!”  ( Гімн 588, Християнське служіння)


Назад до новин