®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Ще один місяць субот

«Це день, що його створив Господь,

 радіймо та тішмося в нім!»

  Книга Псалмів 118:24

 

 

Місяць, який  складається лише з неділь здається довгим періодом. Проте місяць чи більше, який складається з лише субот здається абсолютно нескінченним! Якщо Ви не працюєте по суботах, то у Вас завжди є сотні речей які потрібно зробити, навіть важко їх перечислити. Зазвичай люди з нетерпінням чекають суботи. Це день коли можна не поспішати, провести час із сім’єю, владнати  домашні справи, приділити час власному хобі чи закінчити проект. Субота, що може бути кращим ніж розслабитись і не виходити з дому?

 

Годинник каже: «Тік-так, тік-так …» Ви дивитись фільм «День бабака» втретє. У новинах повторюють те саме, як на зіпсованій платівці. Перечитали всі книги, а бібліотека закрита. Можливо, прогулянка до лісу була б корисною, але ви щойно повернулись з неї. Але завтра неділя і ви зможете відвідати богослужіння з іншими християнами – проте церкви закриті і такої можливості не буде.  Втомлені від байдикування і ви не можете перестати відпочивати, ваші думки звертаються до дітей Ізраїлю, яким набридла манна, вони занепали духом та ридають: “Господи, що б я дав за кошерного хот-дога”. Порівнюючи себе з ними, окрім того, що вам нудно, ви відчуваєте трохи вини через власну невдячність.

 

А що поза маскою: зараз є прекрасна можливість для  консультантів «Дару життя», провести євангелізацію, оскільки вони надають консультації по питаннях вагітності та сімейні консультації. Самі офіси закриті, але консультанти продовжують роботу по телефону та  онлайн ( за допомогою Zoom, Skype, WhatsApp, Viber). В даний час консультанти отримують як ніколи багато дзвінків  від тих, хто потребує духовної та психологічної підтримки, через нескінченний  список  проблем. Є лише один Порадник, один Лікар, правда якого міститься в бездоганному посібнику з життя – Біблії.

 

Щодо іншої частини «Дару життя» – Медичної клініки на колесах – карантин припинив її роботу. Приватним клінікам та стоматологам заборонено працювати в період карантину. Вперше за 28 років МКК не розпочала сезон виїздів. Людина планує – Бог керує. Господній план виявився  іншим ніж наш.  Але скоро дияконеса «Дару життя» буде мати  достатньо можливостей.  щоб навчати про міцність тіла і душі, про порятунок і вічне життя. Одна з книжок Біблійної серії «Божий план для світу», яка була перекладена українською мовою і надрукована в Україні, є ефективним інструментом для євангелізації, особливо коли люди відчувають страх.

 

Ми залишились з нескінченними суботами та неприємним неробством, і все ще потрібно зробити багато. Перед своїм розп’яттям, у своїй первосвященній молитві, Ісус сказав: «Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця.» Івана 14:12 Як таке могло бути? Ісус годував тисячі! Але церква врешті годувала мільйони. Ісус зцілив сотні, але церковні благодійні організації допомагали ще більшій кількості людей. Ісус воскресив мертвих! Ми цього ще не робили, але церква запобігла багатьом смертям. І ви, читачі,  допомагаєте робити «більші речі, ніж робив Ісус».

 

Молитва: Господи Боже, дякуємо за те, що Ти дав нам сили та здоров’я, щоб ми виконували роботу, яку Ти нам надаєш, та за можливості служити Тобі. Допоможи нам бути вдячними навіть тоді, коли наші плани порушені. Дякуємо за тих, хто перетворив ці можливості на реальність, підтримуючи «Дар життя»  молитвою та фінансами. Амінь.

Ніколас і Керрі  Лейпер  та Роман і Надія Ходзінські

Нарада працівників «Дару життя» у Zoom

Нарада працівників «Дару життя» у Zoom

Український волонтер

Український волонтер


Назад до новин