12 05 2010 - 15:53:06         Опубліковано admin        

Американський Віце-Консул в «Клініці на колесах»!

«Медична клініка на колесах» (МКК) функціонує в Україні вже більше 18 років. Клініка відвідала багато різних місць та оглянула тисячі пацієнтів з усієї України. Але вперше за всю історію існування Клініки її відвідали представники Американського Посольства в Україні.
American Vice-Consul Group Photo
На фото персонал МКК з представниками Посольства: Віце-Консул Девід Аллен (посередині) та його помічник-перекладач Юлія (перша справа))

Віце-Консул Девід Аллен та його помічник Юлія були приємно здивовані тим, що вони побачили на Клініці. Вони відвідали МКК, коли автобуси були розміщені у м.Теребовля Тернопільської обл. та оглядали дітей з місцевої Школи для дітей з вадами слуху. 
School for Deaf
Девід Аллен був дуже вражений, оскільки він не очікував побачити нічого подібного. Він задавав багато питань, цікавився коли та як Клініка почала свою роботу, скільки пацієнтів оглядається в Клініці кожного дня, хто ці пацієнти, які ліки та інформація надається пацієнтам, скільки часу Клініка проводить на виїздах тощо.
Patients Card
Девід Аллен ознайомлюється із карткою пацієнта, яку заповнює кожен пацієнт, який іде до лікаря МКК.

Віце-Консул подякував персоналу Клініки за важливу роботу та допомогу, яку вони надають потребуючим українцям. Працівники МКК теж залишилися дуже задоволеними, окільки їм випала честь приймати у себе таких поважних гостей.
Vice-Consul in a Medical Bus
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку