28 08 2008 - 15:08:36         Опубліковано admin        

Господь любить і турбується про всіх своїх дітей

Сьогодні хтось знову запитав її, чи розуміє її донечка українську. Смішне питання – адже її мама українка, донечка народилась і живе на Україні, і головне, вона змалечку чує Боже Слово від пастирів саме Української Лютеранської Церкви.

Памятаю, як майже три роки тому перший раз зустріла її у жіночій консультації. Термін її вагітності тоді був досить маленький і вона ще не вирішила,  як їй бути. Вона була дійсно розгублена  - у Києві в неї не було свого житла, не мала вона і друзів чи рідних, жила із чоловіком, старшим за неї, який не хотів цієї дитини і наполягав на аборті. Жінці дуже не хотілось ставати матір`ю-одиначкою, але ж, як я зрозуміла спілкуючись із нею, стати Мамою вона все ж таки дуже хотіла. В неї було багато страхів і побоювань, характерних для всіх вагітних жінок – чи зможе вона правильно доглядати дитину, правильно її годувати. Але, тільки після багатьох наших зустрічей у Лайф Центрі, після бесід із пасторами та консультантами “Дару життя”, вона відкрила свою найбільшу таємницю: батько її майбутньої дитини – вєтнамець, і тому її немовля, певно, буде дуже відрізнятися від інших. До нашої зустрічі жінці ніхто не казав, що Господь любить усіх своїх дітей незалежно від кольору їх шкіри  - в неї ніколи не було Біблії і вона ніколи не ходила до Церкви. Свідчення про Божу Любов і Милість дуже допомогли їй прийняти правильне рішення – вона твердо вирішила будь-що народити цю дитину. Вона почала ходити до Лайф Центру на Біблійні заняття та на Школу Материнства – ми намагалися надати їй всю необхідну інформацію, допомогти речами для дитинки. У громаді УЛЦ знайшовся також возик та іграшки для малечі. Дівчинка народилась трошки пізніше, ніж очікувалось – її мама та лікарі дуже хвилювались за її здоров`я. Але всі дуже молились за неї, і вона зараз нормально росте і розвивається. Хоч дівчинці вже більше двох років, мама її ще трошки годує груддю – відчувається  який тісний є між ними двома зв`язок. Жінка не втрачає віри, хоч і знаходиться зараз у досить скрутному становищі – вони із донькою  живуть із милості у чужих людей і отримують тільки незначні кошти від держави. Дівчинка із мамою постійно ходить на Біблійні заняття і має у Лайф Центрі вже багато друзів, які зовсім не звертають уваги на те, що  вона на них не схожа.

А, ми, консультанти “Дару життя”, радіємо коли чуємо, що дівчинка намагаєтьсь вимовити слова  Бог, Ісус і розказати, що саме вона бачить на картинці фланеліграфу. Дійсно, Господь любить і турбується про всіх своїх дітей.
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку