12 06 2013 - 12:06:16         Опубліковано admin        

21-Й СЕЗОН ВИЇЗДІВ КЛІНІКИ НА КОЛЕСАХ РОЗПОЧАТО!

Як завжди, у квітні, розпочався новий сезон виїздів «Медичної клініки на колесах» (МКК). На даний момент клініка вже відвідала три місця. 
Цього року сезон розпочався із Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи та школи №15. Наші лікарі провели тут більше двох тижнів для того, щоб оглянути всіх діток та навчити їх вести здоровий спосіб життя. Крім того, малеча мала унікальну можливість почути Слово Боже, адже, як ви знаєте, клініку супроводжує дияконеса Української лютеранської церкви.

 brody_1.jpg brody_2.jpg

Наступна зупинка – місто Броди (Львівська область), де клініка була майже протягом всього травня. Не лише місцеві жителі отримали медичний та стоматологічний огляд. Бродівська районна рада подбала про безкоштовні автобуси для найбільш потребуючих з навколишніх сіл. Дякуючи цьому, багато людей безкоштовно отримали кваліфіковану допомогу. 

brody_3.jpg brody_4.jpg 

Зараз Американське чудо на колесах знаходиться в Радехові (Львівська область), де безліч людей також чекає на фізичну та духовну допомогу. Отож дякуємо нашим американським спонсорам за те, що вони роблять нашу місію можливою! 

Нехай Вас благословить Бог! 
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку