26 07 2013 - 21:30:38         Опубліковано admin        

Один за всіх і всі за одного


Різні словники по-різному трактують слово «підтримка». Найчастіше зустрічаються наступні визначення: 1) те, що підтримує кого-, що-небудь, служить опорою комусь, чомусь; 2) те, що зберігає чию-небудь життєздатність, підкріплює, зміцнює кого-небудь. Підтримуючий елемент, здавалося б, другорядний, проте основний елемент існувати без нього не може, як наприклад, лампа чи навіть сидіння повинні мати якусь опору. Так само ми можемо сказати і про «Дар Життя». Підримуючий персонал «Дару Життя» складається з п’яти працівників: бухгалтера/офіс-менеджера, менеджера/перекладача, реєстратора та двох водіїв/механіків – але фактично всі вони діють, наче один злагоджений механізм. Як ви вже помітили, важко одним словом визначити посаду кожного з цих працівників. Дійсно, чим універсальнішими можуть бути люди, тим ціннішими є вони. За таким правилом і підбирають людей в некомерційні та малі організації, як наприклад, «Дар Життя». «Дар Життя» нагадує щасливу дружню сім’ю, де всі працюють разом, щоб допомогти «Дару Життя» допомагати іншим. А підтримуючий персонал – це наче сім’я в сім’ї. Адже саме він підтримує, співпрацює та координує інших членів сім’ї «Дару Життя» – Медичну клініку на колесах (МКК) та п’ять консультативних центрів «За життя». 

 one_for_all_and_all_for_one.jpg


Ви вже, мабуть, багато чули про ці дві «супер зірки», через допомогу, яку вони надають Українській Лютеранській Церкві та бідному населенню України. Але чи чули ви щось коли-небудь про підтримуючий персонал. Напевно ні. Адже ці люди, немов технічний екіпаж літака – вся увага дістається пілоту, але чого він вартий без них. 
Отож, давайте дізнаємося, чому ці люди настільки важливі.

Бухгалтер Віта Великошич  

vita.jpg  

є одночасно і офіс-менеджером, і секретарем, і перекладачем, і це ще не весь перелік. 
Це людина, яка відповідальна за гроші, банківське обслуговування, трансфери, зарплати, кадрове діловодство, різноманітні звіти і т.д. В головному офісі «Дару Життя» працює лише дві людини – бухгалтер та менеджер. Тому коли хтось телефонує та запитує бухгалтера по транспорту чи пальному, чи зарплатах – це звучить дещо кумедно. Бо вона – усе в одному!
   
Реєстратор Галина Пастушенчин
це і сертифікований консультант «За життя», і кур’єр, і садівник, і помічник по господарству та багато іншого. Під час перебування клінік у Тернополі вона працює реєстратором. Ви б не знайшли кращої людини, яка б могла настільки чудово знаходити спільну мову з потребуючими – адже вона надзвичайно чуйна, добра, співчутлива, завжди вислухає всі скарги та не забуде ретельно перевірити всі свідоцтва. Вона завжди намагається знайти найбільш потребуючих навіть у віддалених куточках району.  halya.jpg
Василь Мазурок та Андрій Дячок
 guys.jpg

– це два водії, механіки, технічні координатори та, як ви вже здогадалися, ще багато іншого. Вони роблять все для того, щоб 20-річні автобуси були у відмінному стані. Також вони доглядають за усім майном «Дару Життя». Напевно немає такої речі, яку вони не змогли б самостійно відремонтувати, а це надзвичайно позитивно впливає на бюджет. Вони обидва ідеально справляються не лише з механікою та водінням, але й з будь-яким ремонтом: чи то фарбування, чи шпаклювання, укладання плитки, чи робота по металу й дереву. Вони навіть реставрують антикваріат. Андрій та Василь, як й інші члени підтримуючого персоналу, є також особистими помічниками керівництва «Дару Життя», Ніколаса та Керрі Лейпер.
 Надія Ходзінська
це менеджер / перекладач та скромний автор цієї статті. Відповідальна за письмовий та усний переклад, роботу з громадськістю, координування персоналу «Дару Життя», розробку розкладу виїздів клініки, керування веб-сайтом, координування центрів «За життя» та багато іншого. Я працюю в «Дарі Життя» коротких п’ять років. За цей час моя робота стала головною метою та стилем життя. Проте, Всевишній дав мені мій особистий «дар життя». Я йду в декрет, щоб піклуватися про цей найцінніший дарунок Бога. nadya_2.jpg

Увесь підтримуючий персонал знає роботу фонду із середини. Ми добре знаємо, скільки докладається зусиль керівництвом «Дару Життя» та його спонсорам для того, щоб ця організація – яка допомагає тисячам людей кожного року – продовжувала існувати. Ми дякуємо за можливість мати оплачувану роботу і, в той же час, прославляти Господа, працюючи в «Дарі Життя». Нехай Бог благословить Вас за все хороше, що Ви робите, щоб допомогти цій місії! 
 
Надія Ходзінська 
Менеджер «Дару Життя» 
Тернопіль, Україна 
8 травня, 2013     

Примітка: Автор цієї статті народила синочка Богдана (Богом даний) 28 травня 2013 року, що на три місяці швидше, ніж очікувалося. Його вага була менше кілограма. Він залишатиметься в боксі для новонароджених до серпня. Моліться, будь ласка, за Надію та її сім’ю. 

 nadiya_khodzinska_and_bogdan.jpg 

Іноземні гуманітарні проекти колись перейдуть до рук українців. Адже такий надійний та вірний персонал, як описаний в статті, дозволяє керівництву проводити більше часу вдома та займатися іншими проектами. З часом , можливо, і, якщо на те буде воля Божа, «Даром Життя» будуть керувати лише українці.

 alina_konkulovska__trained_for_and_aptly_took_over__the_manager_position.jpg

Аліна Конкульовська – пройшла стажування на посаду менеджера і швидко влилася в роботу.
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку