01 08 2014 - 11:55:13         Опубліковано admin        

Вчимося про Ісуса та Його найважливіше діло

   «Ми любимо Його, бо Він перше нас полюбив» (1 Івана 4:19)

Дуже часто в нашому житті ми поспішаємо, тратимо час на дрібниці, які видаються нам важливими. Проходить час, і ми бачимо, що це зовсім не те, задля чого слід було метушитися. Як  сказано в Євангелії від Луки: «Марто, Марто, - турбуєшся й журишся ти про багато чого, а потрібно одне…(Луки 10:41-42).

Дітям слід змалку прививати любов. Розповідати, пояснювати про неї ми можемо як дітям, так і дорослим. Кілька місяців тому консультаційні центри «Дару життя» отримали  одну із книг Біблійної навчальної серії «Ісус – Христос». Ця книга призначена для самостійного вивчення про Ісуса та Його найважливіше діло. Наші консультанти діляться книгою із бажаючими та зацікавленими. 
jesus_christ_book_children.jpg jesus_christ_book_families.jpg 
І ось перші  відгуки: «Книга «Ісус – Христос» написана простою, доступною мовою для читача. Складається із п’яти розділів. В кінці кожного розділу можна за допомогою тесту перевірити засвоєні знання. Книга допомагає вивчити просту правду про те,  хто такий Ісус і чому Він такий важливий. З нетерпінням чекатимемо наступні книги для читання та навчання».

Отож, ми не забарилися із друком і наступної книги Біблійних навчальних серій «Біблійний довідник». А ця книга для самостійного вивчення про головне послання Біблії.  «Бо хто Божу волю чинитиме, той Мені брат, і сестра, і мати» (Марка 3:35). Вона є біблійним довідником і путівником. Дуже цікаво і  активно проводяться обговорення книги «Біблійний довідник» в Кременецькому лайф-центрі, де жінки мають змогу  від пастиря отримати відповіді на запитання та роз’яснення незрозумілого.
 discussion_of_the_book_at_krm_lc.jpg
І наші працівники, і клієнти вдячні авторам, видавцям то спонсорам книг Біблійних навчальних серій.

Ніна Андрейчук,  консультант МБФ «Дар життя» в  місті Кременець

отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку