02 06 2015 - 15:31:38         Опубліковано admin        

Святкування дня захисту дітей

Діти – це  окрема, самостійна частина суспільства, якій притаманні особливі правила поведінки, своєрідні життєві погляди, що забезпечують її розвиток і становлення та перетворення в дорослу частину суспільства.Унаслідок свого становища діти потребують особливого підходу, соціального захисту та поваги до їх прав.

Восени 2014 року весь світ святкував 25 річницю Конвенції ООН про права дитини. З 1989 року день 20 листопада відмічається як Міжнародний день прав дитини. Консультант Кременецького центру «За життя» Ніна Андрейчук часто проводить презентації для дітей на тему «Абетка твоїх прав», в тому числі і для дітей Недільної школи УЛЦ, аби усім донести, що діти – це повноправні члени суспільства, які мають окрім багатьох прав дорослих і свої особливі права – права на гру, на сімейне виховання, на спілкування з однолітками. 
childrens_day_15-1.jpg  childrens_day_15-2.jpg
Як день дитини в Україні відзначають 1 червня - Міжнародний день захисту дітей. До цього дня у Кременецькому центрі «За життя» було проведено справжнє свято дитинства з його неодмінними атрибутами – усмішками, подарунками, кульками та солодким частуванням. 
childrens_day_15-3.jpg 
Нещодавно Україна святкувала і День вишиванки, тому стиль свята був виключно українським. Щоб жоден учасник не відчув себе «ображеним», для розподілу подарунків наш консультант обрала метод лотереї – хто який номерок витягнув, тому і такий подарунок дістався. 
childrens_day_15-4.jpg 
А щоб зробити свято ще цікавішим, у центр було запрошено 17-ти річну Тетяну, де талановита майстриня мала змогу вперше презентувати свої чудові роботи. 
childrens_day_15-5.jpg 

Менеджер МБФ "Дар життя"
Надія Ходзінська
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку