10 06 2016 - 11:40:16         Опубліковано admin        

Не вирізайте сім’ю!

Ще спрадавна Україна сповідувала справжні сімейні цінності. Завжди і усюди сім’я та родина були понад усе. Ніхто і ніколи колись не міг подумати про сім’ю інакше, ніж як про «союз чоловіка і жінки». А тепер аморальний, нехристиянський світ та мода на «нетрадиційність», «інакшість» та дивний вид самовиявлення сколихнули і нашу Україну. Ведеться мова і про те, щоб узаконити одностатеві шлюби, що глибоко суперечить сімейним цінностям більшості українців. Цей протест вилився у масу акцій, форумів та зустріччей за захист прав дітей та сім’ї. Заключним на цей період часу став Фестиваль сім’ї у Києві, приурочений до Всеукраїнського дня захисту прав дітей і сім’ї 4 червня.  
 
Консультанти Київських центрів «Дару життя» Світлана Лещенко та Анна Кучма радо презентували діяльність фонду з питань сім’ї та захисту життя до народження. 
family_day_kyiv_2016_svitlana.jpg family_day_kyiv_2016_anna.jpg 
Консультанти усіх наших центрів «За життя» брали активну участь у цьому важливому всеукраїнському процесі ще з початку 2016 року. 

22 травня подібний Фестиваль сім’ї відбувся  у Тернополі, в якому взяли участь консультант нашого центру Надія Хомінська, а також три волонтери.  
family_day_2016_ternopil_counselor.jpg  family_day_2016_ternopil_volunteers.jpg

20 квітня у Києві пройшла акція громадян «Не вирізайте сім’ю», спрямована на захист шлюбу власне чоловіка і жінки. На цій акції «Дар життя» представляла наш консультант Світлана Лещенко. 
dont_kill_the_family_kyiv_2016.jpg  dont_kill_the_family_svitlana_speaking.jpg

23 березня у Івано-Франківську пройшов марш "За життя та сімейні цінності", в якому взяли участь консультант «Дару життя» з м.Кременець із волонтером, а також водій "Дару життя" Василь Мазурок.    
march_in_if_gol_representatives.jpg  march_in_if_general.jpg

29 лютого наш консультант Світлана Лещенко була запрошена на Світле радіо «Еммануїл», де в прямому ефірі протягом 45 хвилин розповідала про роботу МБФ «Дар життя» по всій Україні у сфері захисту життя до народження.
emmanuel_radio_2.jpg  emmanuel_radio_1.jpg

26-27 лютого усі консультанти «Дару життя» взяли участь у Форумі сім’ї, організованого Альянсом «Україна за сім'ю».
family_forum_feb_2016_gol_counselors.jpg  family_forum_2016_svitlana_speaking.jpg

Завдяки подібним акціям та зустріччям наші консультанти вкотре переконуються у важливості роботи, яку веде фонд вже більше 20-ти років та набираються натхнення на подальшу плідну працю. Щира подяка спонсорам, завдяки яким ця праця стає можливою!  

Менеджер МБФ "Дар життя" Надія Ходзінська 
отпавіть за допомогою email кому-небудь для друку