Міжнародний Благодійний Фонд "Дар життя"

Мета "Дару життя" – примножувати та зміцнювати Тіло Ісуса Христа, надаючи можливість Українській Лютеранській Церкві проповідувати слово Боже. Це служіння пропагує Християнську любов та здоровий спосіб життя людям України, в тому числі ненародженим, і особливо сім'ям віруючих. 
 
1.jpg “А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним”.
Галатів 6: 9-10
 
2.jpg 

Наша історія.

“Дар життя” розпочав роботу як “Медична клініка на колесах” (МКК) у 1992 р. Підтримка місійного товариства “Думки про віру” Євангельського Лютеранського Синоду та нині покійного д-ра Степана Дудяка, радіолога з Медісона, штат Вісконсін, уможливили цю програму допомоги в Україні. Діти, які зазнали впливу ядерної катастрофи в Чорнобилі, були першими, хто отримав лікування. З тих перших днів 150 тисяч українських дітей та дорослих отримали допомогу МКК.3.jpg
Околиці Чорнобиля.
Фото Олени Філатової
 
 4.jpg
Медична клініка на колесах 1992. Фото Боба Радиша
“Дар життя” допомагає найбільш нужденним людям з фізичними/розумовими вадами, сиротам, соціально незахищеному і незаможному населенню України. Послуги надаються безоплатно. Існує багато можливостей надавати допомогу і надалі.

Ваша фінансова підтримка допоможе перетворити ці можливості в реальність. Будь ласка, продовжуйте і надалі молитися за «Дар життя».

Гуманітарна допомога

Організація «Думки про віру» забезпечує збір та надсилання пожертв нового та вживаного одягу, взуття і предметів гігієни зі США в Україну.  

“Дар життя” розповсюджує допомогу нужденним людям в Україні через громади Лютеранської Церкви, консультативні центри та інші гідні довіри заклади.
7.jpg 

У центрах «За життя» зберігається та роздається одяг для вагітних та новонароджених. Ці речі видаються вагітним жінкам для того, щоб підтримати їх та показати їм нашу християнську турботу про них. Ще один шлях, яким ми допомагаємо вагітним жінкам та підтримуємо їх, це безкоштовне надання вітамінів для вагітних.  
 
im3.jpg
Консультант центру «За життя» дає гуманітарну допомогу вагітній жінці.

Інший шлях роздачі гуманітарної допомоги – через громади Української Лютеранської церкви. Громада отримує гуманітарну допомогу і видає її потребуючим членам суспільства. Роздача гуманітарної допомоги супроводжується пастирем Української лютеранської церкви, дияконами, студентами духовної семінарії чи навченим Євангелістом.

Боже слово завжди супроводжує роздачу гуманітарної допомоги. УЛЦ наголошує на тому, що ми віримо у те, що люди стають християнами по благодаті через віру та Святого Духа, що працює у них. Ми сподіваємося, що люди взнають більше про Божу любов, Його турботу про нас та Його жертву в Ісусі Христі.

Боже слово

“Ми піклуємося про ваше фізичне і духовне здоров’я”.

Християнський Лютеранський зв’язок очевидний для відвідувачів клініки, консультаційних центрів та для тих, хто отримує гуманітарну допомогу. Вони мають можливість почути Боже Слово. Багато жінок охрестили своїх немовлят у сім’ю віруючих.

“Дар життя” надає можливість Українській Лютеранській Церкві проповідувати Божу любов, яка є в Ісусі Христі.

maya3.jpg

Клініки супроводжує Дияконеса Української Лютеранської Церкви. Вона проводить Біблійні уроки для дітей та інші заходи. Дияконеса пропагує Лютеранство, роздаючи Біблії, Християнську літературу та журнали.
 
auto.jpg

Щоб дізнатися більше про Українську Лютеранську Церкву, відвідайте веб-сторінку:
http://www.ukrlc.org/