Дізнайся більше про аборт

Ви впевнені, що вагітні, а це не входило у ваші плани. Зараз ви відчуваєте страх, розгубленість і образу і абсолютно не уявляєте, що ж робити далі.

Дуже важко зустрінутись віч-на-віч з не планованою вагітністю. Ви заслуговуєте на те, щоб знати  всі факти перед тим як прийняти рішення.

Є організації, які допоможуть вам взнати більш детально про нове життя, що розвивається , а також про процедуру аборту. Пам’ятайте, що завжди є позитивні шляхи в цій ситуації.

Аборт – це не проста медична процедура. Для багатьох жінок це подія, що привела серйозних фізичних, емоційних та духовних змін. Більшість жінок, що страждають від наслідків минулих абортів, свідчать про те, що їм би хотілось, щоб їх повідомили про всі ці факти до того як вони зважились зробити аборт.

Пам’ятайте, що основний тягар від наслідків аборту впаде на ваші плечі. Якщо ваш друг, чоловік чи батьки змушують вас прийняти швидке рішення, поясніть їм, що вам необхідно все усвідомити. Намагайтесь залучити їх до вивчення ситуації, що склалася для того, щоб знайти позитивний шлях. І пам’ятайте, що ви маєте право на продовження своєї вагітності.

Можливо, що ви бачите цю незаплановану вагітність як перешкоду у своєму житті. Але ви повинні знати, що завжди є безліч варіантів вирішення проблеми.

Придивіться, і ви їх побачите самі. Пам’ятайте, що багато жінок знайшли необхідну допомогу в такій ситуації і прийняли позитивне рішення.

Якщо ви в розпачі, не бачите шляхів до вирішення своєї проблеми, приходьте в наші центри кризової вагітності, де досвідчені консультанти спробують вам допомогти.