Тернопільський центр «За життя»

м. Тернопіль 46008
вул. Руська 19/67
тел.: (0352) 25-44-67
e-mail:
ter.giftoflife@gmail.com
Тернопіль
Консультант Надія Хомінська

 Розклад роботи Тернопільського лайф-центру:

понеділок 11.30

гімнастика для вагітних

середа  13.00

Школа материнства для вагітних жінок

четвер 18.30Школа тата (підготовка подружніх пар до партнерських пологів, під час програми дізнайтеся більше про догляд за новонародженим, всі аспекти грудного вигодовування, післяпологове відновлення тощо). Пари, які підготувались в нашій школі охоче поділяться з Вами досвідом. На програму запрошуються лікарі-гінекологи, психологи, психотерапевти, дієтологи та інші спеціалісти.

п’ятниця 12.00
фітбол для вагітних

п’ятниця 13.00
дихальні вправи

п’ятниця 14.00
Біблійні заняття


Усі програми проводяться БЕЗКОШТОВНО.

Якщо у Вас виникли запитання або потрібна порада – телефонуйте у будь-який час. Завжди будемо раді Вам допомогти. Ваш «Дар життя».Про-лайф діяльність у Тернополі розпочалась завдяки зусиллям Тернопільської громади Української Лютеранської церкви у 1993 році.
 
У 1998 році Тернопільський центр «За життя» став одним із офіційно зареєстрованих підрозділів Міжнародного благодійного фонду «Дар життя».

У 1998 році почала працювати програма для вагітних жінок «Школа материнства».

У 2001 році було запроваджено програму проведення консультацій із тестуванням на вагітність. Жінки, які в минулому зробили аборт та страждають від його наслідків (Пост-абортний синдром - ПАС) також можуть отримати підтримку у нашому лайф-центрі. Навчальна робота у центрі «За життя» проходить дуже активно.

Презентації для різних вікових груп на різні теми цінності та захисту людського життя та відповідального ставлення до статевих стосунків проводяться не тільки у багатьох закладах та установах, а й у самому лайф-центрі.

Консультанти Тернопільського центру «За життя» завжди будуть раді Вам допомогти. 


tern_2.jpg
Консультант Тернопільського лайф-центру
Надія Василівна Хомінська