Правобережний центр «За життя»

м. Київ 01032
Вул. Вєтрова 7/1
Тел./факс: (044) 235-10-98
e-mail:
RB.giftoflife@gmail.com
Київ, Лівий берег
Консультант Анна Кучма

Розклад роботи Київського Правобережного лайф-центру:

Понеділок 13.00Школа материнства для вагітних жінок    
Четвер 13.00Біблійні заняття

Решта занять і презентацій в офісі проводяться, коли є бажаючі і набираються групи.


Усі програми проводяться БЕЗКОШТОВНО. Якщо у Вас виникли запитання або потрібна порада – телефонуйте у будь-який час. Завжди будемо раді Вам допомогти. Ваш «Дар життя».

З 1994 року у м. Києві при Українській Лютеранській Церкві почала працювати група волонтерів “Українські Лютерани за життя”, які пройшли навчання у Америці, відвідали американські Лайф-Центри, отримали цікаві матеріали та необхідні знання і почали проводити презентації про цінність і святість життя у школах, університетах, медичних закладах. Почалась активна про-лайф робота.

З Божої ласки  у 1996 році у Києві на вул. Ветрова з'явився чудовий та затишний Лайф-Центр. А у 1998 цей Лайф-Центр став одним із підрозділів Міжнародного Благодійного Фонду «Дар життя».

За цей довгий час – більш ніж 10 років, у консультантів «Дару життя» склалися дружні стосунки із вчителями, психологами, соціальними працівниками, лікарями, представниками інших християнських  конфесій, які також не байдужі до проблеми абортів і разом з нами виступають на захист людського життя.

Консультанти «Дару життя» мають вищу освіту, регулярно відвідують навчальні тренінги та семінари і застосовують сучасні методи роботи, новітні матеріали та технічні засоби.

Щоб отримати детальнішу інформацію телефонуйте та приходьте у наш лайф-центр. Завжди будемо Вам раді.

anna_kuchma.jpg
Консультант Правобережного лайф-центру у Києві
Анна Олександрівна Кучма