Лівобережний Центр ”За життя”

м. Київ 01032
вул. Вербицького, 5б каб.100
Тел. (044) 562-82-53
e-mail:
LB.giftoflife@gmail.com
Київ, Лівий берег
Консультант Світлана Лєщенко

Розклад роботи Київського Лівобережного лайф-центру:

середа 13.00Школа материнства для вагітних жінок    
вівторок 18.00Заняття в Школі відповідального батьківства для татусів, які чекають дитину

Консультації та усі інші програми проводяться щоденно з 9.00 до 17.00, субота та неділя вихідні дні. Презентації у Вузах, коледжах, школах та інших організованих колективах проводяться за попередньою домовленістю.

Усі програми проводяться БЕЗКОШТОВНО. Якщо у Вас виникли запитання або потрібна порада - телефонуйте у будь-який час. Завжди будемо раді допомогти. Ваш «Дар життя». 


Лівобережний лайф-центр  в м. Києві – наймолодший з усіх Лайф-центрів "Дару життя". Центр було відкрито на базі Центральної  районної поліклініки Дарницького району за адресою вул. Вербицького, 5 в кабінеті № 100.

Центр співпрацює з жіночими консультаціями, дитячими поліклініками, Центром сімейної медицини, пологовим будинком Клінічної лікарні №1 Дарницького району, Кабінетом довіри, Відділом у справах сім’ї та молоді при райдержадміністрації Дарницького району, Міською спілкою у справах сім’ї та молоді, Соціальними службами  молоді лівобережних районів м. Києва, Центром допомоги сім’ї, Київським міським центром сім’ї “Родинний дім”, Київським центральним дермато-венерологічним диспансером, Медичним інститутом народної медицини, медичними коледжами, Управлінням освіти Дарницького району,  директорами шкіл тощо.

Багато лікарів направляють жінок на консультацію в Центр. Такі стосунки дозволяють не тільки успішно виконувати наші програми, а також допогти  клієнтам отримати конкретну, безкоштовну медичну допомогу, особливо у випадках, коли вони приїхали в пошуках роботи в Київ з іншої місцевості, а таких людей в теперішній час дуже багато.

Не будьте байдужими і Ви, завітайте у наш Центр «За життя».

live.jpg
Консультант Лівобережного лайф-центру у Києві
Світлана Радіонівна Лєщенко