ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА


Організація «Думки про віру» забезпечує збір та надсилання пожертв нового та вживаного одягу, взуття і предметів гігієни зі США в Україну.

“Дар життя” розповсюджує допомогу нужденним людям в Україні через громади Лютеранської Церкви, консультативні центри та інші гідні довіри заклади.

7.jpg

У центрах «За життя» зберігається та роздається одяг для вагітних та новонароджених. Ці речі видаються вагітним жінкам для того, щоб підтримати їх та показати їм нашу християнську турботу про них. Ще один шлях, яким ми допомагаємо вагітним жінкам та підтримуємо їх, це безкоштовне надання вітамінів для вагітних.  
 
im3.jpg
Консультант центру «За життя» дає гуманітарну допомогу вагітній жінці.

Інший шлях роздачі гуманітарної допомоги – через громади Української Лютеранської церкви. Громада отримує гуманітарну допомогу і видає її потребуючим членам суспільства. Роздача гуманітарної допомоги супроводжується пастирем Української лютеранської церкви, дияконами, студентами духовної семінарії чи навченим Євангелістом.

Боже слово завжди супроводжує роздачу гуманітарної допомоги. УЛЦ наголошує на тому, що ми віримо у те, що люди стають християнами по благодаті через віру та Святого Духа, що працює у них. Ми сподіваємося, що люди взнають більше про Божу любов, Його турботу про нас та Його жертву в Ісусі Христі.