КЛІНІКА НА КОЛЕСАХ


Персонал медичного автобуса складається з лікарів-терапевтів та асистентів. Вони проводять професійний огляд та діагностику, роблячи ЕКГ серця, аналіз крові на цукор/гемоглобін, аналіз сечі, скринінг зору/слуху та спірометрію для перевірки функціонування легень.

Безоплатно надаються висновки про стан здоров’я, навчальна інформація, вітаміни та інші матеріали.

9.jpg
Медичний огляд та діагностика

sluh.jpg
Скринінг слуху

Стоматологи та помічники стоматологів – це персонал стоматологічного автобуса. Вони здійснюють професійний огляд, фторування, видалення, лікування карієсу та деякі ендодонтичні процедури.

Автобуси обладнані комп’ютерами для реєстрації пацієнтів, зберігання інформації, складання тижневих звітів та ведення обліку матеріалів.

11.jpg
Стоматологічна допомога
 
Після закінчення огляду та обстеження пацієнта йому видається заключення, де вказується діагноз згідно Х Міжнародній класифікації хворіб, та рекомендації лікаря. Пацієнти із серйозними станами направляють у відповідні спеціалізовані медичні установи.

Така організація медичної допомоги робить її доступною у сільській місцевості та дає можливість значно покращити якість профілактичних оглядів. МКК сприяє виробленню санітарно-гігієнічних навичок, особливо у наймолодших пацієнтів, і формує свідомість батьків щодо здоров’я їх дітей.

«Дар життя» налагоджує зв’язки із професіоналами-медиками та стоматологами із Америки, які приїжджають в Україну, аби провести навчання для персоналу організації в Україні.

computer_work.jpg

Усі дані заносяться в комп’ютер для статистичних та дослідницьких цілей.
 
В середньому за день у кожному з двох автобусів обстежується 25-30 дітей, переважно це інваліди, сироти та малозабезпечені. Зазвичай за рік Клініка відвідує більше 13 різних місць; у кожному автобусі оглядається більше 4000 пацієнтів за рік.

im1.jpg 
Вихованці школи для дітей з ДЦП
чекають своєї черги на прийом до МКК

 
im2.jpg
МКК відвідує та допомагає багатьом людям в українських селах