Новина: : Збережи життя
(Категорія: Публікації)
Додав admin
28 04 2010 - 11:15:44

Довга та важка зима, що відзначилася карантинами та страшними морозами, виснажила киян, здавалось, зробила їх слабкими та до всього байдужими. Але небайдужі люди все ж таки є – вони не можуть мовчати та залишатись осторонь, коли тільки за офіційними даними у Києві на одного народженого припадає два аборти!

Актори, музиканти, журналісти (представники газет та телеканалів), студенти, викладачі, психологи, лікарі - Господь зібрав їх усіх в актовому залі чи не найбільшого Університету країни. Близько 300 студентів відгукнось на заклик студентської ради та соціальної служби Університету  та зібрались після занять для того, щоб побачити цікаву виставу та  поміркувати над актуальними для них питаннями, а саме - стосунки із протилежною статтю, непланована вагітність та гріх аборту, неповторність кожного життя та важливість завжди  перебувати із Богом. 

Save a Life 1

Консультанти та волонтери «Дару життя» мають величезний досвід у про-лайф діяльності, саме тому їх було запрошено прийняти участь у шоу.

Save a Life 2

Консультант «Дару життя» Світлана Лєщенко розповіла про цінність та святість людського життя із моменту зачаття. (На фото Світлана Лєщенко та ведучий Євгеній П’янков)

Save a Life 3

Студенти та викладачі з цікавістю знайомилися із постерами ДЖ, розгладали маленьких лялечок, задавали багато питань та брали контактні дані лайф-центрів.

Save a Life 4

Виступ консультанта Світлани, а також матеріали ДЖ показували в новинах, які транслювалися по двох телеканалах (Citі” та “1+1”).


Save a Life 5

Пісні молодих, але дуже талоновитих музикантів з м. Рівне не можуть залишити вас байдужими. Вони дійсно дотикаються до душі, розповідаючи про життя молоді, про необхідність бути із Богом, про ненароджену дитинку, яка благає свою маму дозволити їй жити...

Save a Life 6
 
Ця рольова гра, розіграна молодими акторами із студії Євгена П`янкова, відтворює життєву ситуацію, коли дівчина повідомляє своєму хлопцеві про неплановану вагітність...

Save a Life 7

Найвражаючі свідчення на захист нанароджених надали волонтер ДЖ Вікторія та маленька дівчинка Богданка. Вікторія сама двічі стояла перед важким вибором, проте зберегла життя своїм дітям і кожного дня дякує Богові за них.  Богданка – мила п’яирічна дівчинка, що колись була «матеріалом», що залишився після аборту у терміні 5-ти місяців, але з Божої ласки вижила і зараз має чудову християнську родину (На фото зліва на право: прийомна мати Богданки, Вікторія із Богданкою на руках, консультанти «Дару життя» Світлана Лєщенко та Ганна Кучма).

Студентська рада та соціальна служба Університету дуже зацікавлені у подальшій співпраці із «Даром життя». Після проведення акції «Збережи життя» кількість клієнтів у київських лайф-центрах «Дару життя» помітно збільшилась. Працівники «Дару життя» завжди раді доносити Боже Слово та надавати допомогу потребуючим та тим, що опинилися у кризовій ситуації.

Консультант ДЖ Ганна Кучма
Київ, квітень 2010
Джерело цієї новини Дар життя
( http://www.giftoflife.org.ua/news.php?extend.33 )