Новина: : Творіть добро!
(Категорія: Публікації)
Додав admin
28 04 2010 - 13:12:59

Справжня  весна завітала і в Україну, а разом з тим Медична Клініка на Колесах відкрила сезон роботи на виїздах. Першим місцем, яке Клініка відвідала у 2010 році стала Спеціальна школа у м. Тернополі. Школа називається Спеціальною, тому що там навчаються діти з особливими потребами і вони потребують особливого підходу. 

Special School in Ternopil-the First Place Visited in 2010

Цей особливий підхід можна озвучити лише двома словами: «Творіть добро!» Кожен у школі знає це дуже добре, це і є своєрідний девіз школи, він не дасть про себе забути, оскільки написаний над головним входом у школу.

Do Good

Ці слова є дуже близькими «Дару життя». «Дар життя» власне і був створений, аби творити добро українцям. Дияконеса УЛЦ (Української Лютеранської Церкви) Людмила, яка подорожує разом з Клінікою, завжди наслідує цей християнський постулат. А творити добро без щирої усмішки просто неможливо...

Sincere Smiles

До уваги пацієнтів пропонують книги про життя Ісуса Христа. Ісус Христос своїми власними вчинками показав найкращий приклад того, як людям творити добро. Дияконеса Людмила завжди розповідає про це пацієнтам Клініки, дбаючи про їх духовне здоров’я.
The  Life of Jesus Christ
 
Лікарі Клініки на Колесах також творять добро, дбаючи про фізичне здоров’я пацієнтів.

At the Doctor-Blood Test

Вони завжди роблять це з особливим підходом та турботою, немов це їхня власна дитина.
At  the Doctor-EKG

Thank You Letter from Ternopil Special School


Цією чудовою Подякою Тернопільська Спеціальна школа виразила свою вдячність «Дару життя» «за багаторічне медичне обслуговування, за чуйність і професіоналізм медичних працівників». У свою чергу величезну ПОДЯКУ складаємо адміністрації та спонсорам «Дару життя», без яких багато добрих справ в Україні, особливо надання безкоштовної медичної допомоги потребуючим, були б просто неможливими.Джерело цієї новини Дар життя
( http://www.giftoflife.org.ua/news.php?extend.34 )