Новина: : Знайомство Аліни з роботою про-лайф
(Категорія: Публікації)
Додав admin
13 10 2016 - 17:22:01

Аліна Тараненко працювала у «Дарі життя» перекладачем більше 15-ти років тому. Тоді вона отримала натхення від про-лайф діяльності «Дару життя» та сама стала матір’ю двох чудових дівчаток. Весь цей час Аліна працювала вчителем англійської мови та була хорошим другом «Дару життя» та вірною парафіянкою Української Лютеранської церкви. Нещодавно Аліна зацікавилася роботою «Дару життя» по-новому, власне у сфері про-лайф, та у деталях ознайомилася із роботою наших консультантів. Ось чим Аліна поділилася з нами  після відвідування нею 4-ох консультаційних центрів «Дару життя»:

«Я просто хотіла поділитися своїми враженнями та незабутнім досвідом, який я отримала у центрах «Дару життя».

grand_grandmother_at_the_rblc.jpg У Київському
Правобережному
центрі
 rblc_aid_for_the_large_family.jpg
Ось бабуся отримує
гуманітарну допомогу
для новонародженої
дитини своєї внучки.
Так, правильно, на фото
саме прабабуся!
 Матері трьох дітей було
також надано допомогу. 

 rblc_social_shelter_representative.jpg
 А це зустріч із жінками, які допомагають матерям у кризових ситуаціях та шукають їм соціальне житло. Їм було надано одяг та книги.     

 alina_and_tree_of_life_1.jpg
Мені було дуже приємно зустрітися із консультантом Світланою із Київського Лівобережного центру. Її навчання було чітким та цілеспрямованим.
З молодою леді, що на фото, ми познайомились на зустріччі із директором  організації "Абанон" (Abortion Anonymous). Вона планує переїхати у Тернопіль та почати там працювати із цією організацією.
 
Консультаційний офіс у Кременці – просто фантастичний. Приємні люди – і консультант Ніна, і психолог з коледжу та волонтер Світлана. 
 
krem_lc_vol_svitlana_1.jpg  krem_lc_vol_svitlana_2.jpg
Гарні плакати. Велика кількість матеріалів на різні теми. Є чому повчитись у використанні усіх засобів для того, щоб спрямовувати людей у правильному напрямку. 
krem_lc_3.jpg  krem_lc_4.jpgkrem_lc_5.jpg 
Останній консультаційний центр, який я відвідала, був центр у місті Тернополі. Спочатку я відвідала «Школу тата» та кілька консультацій. Я зустріла консультанта Надію та волонтера Христину (професійний вчитель фізичних занять).
 ter_sf.jpgter_lc_exercises.jpg 
Для мене це стало справжнім практичним навчанням.  Я б хотіла, щоб такі заняття проводилися, ще коли я була вагітною. Дякую за можливість відвідати усі центри. Аліна».Джерело цієї новини Дар життя
( http://www.giftoflife.org.ua/news.php?extend.72 )