®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Про нас

Міжнародний благодійний фонд «Дар життя» – є неприбутковою, неурядовою, благодійною організацією, яка працює в Україні з 1992 року.

Ціль служіння МБФ «Дар життя» – збільшувати та зміцнювати тіло Ісуса Христа через надання можливостей віросповідним лютеранським церквам проповідувати Слово Боже. Це служіння поширює християнську любов та знання про здоровий спосіб життя серед населення України, включаючи ненароджених, і особливо сімей віруючих.

«А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!»

Галатів 6:9-10

Діяльність фонду можлива за рахунок пожертв небайдужих людей зі Сполучених Штатів Америки та з України.

Наша діяльність:

Пролайф діяльність

У складі фонду працюють чотири пролайф центри, або іншими словами – центри За життя. Головною метою центрів є допомога вагітним жінкам, які опинилися у кризових ситуаціях. Наші консультанти проводять свою діяльність з метою не допущення вчинення абортів. Це досягається як різнобічною підтримкою жінок, що опинилися перед лицем фатального вибору – здійснення аборту, так і проведенням роз’яснювально-просвітницької роботи в різних навчальних закладах та інших установах з питань святості людського життя та попередження абортів. Окрім цього в центрах проводяться захоплюючі програми підготовки майбутніх батьків до відповідального батьківства.

Такі центри успішно працюють в Тернополі, Кременці та два в м.Києві – Лівобережний та Правобережний. Детальніше про послуги та програми пролайф центрів Ви можете дізнатися тут.

Медична діяльність

 З метою надання медичної допомоги населенню України до складу МБФ «Дар життя» входить Медична клініка на колесах. Це унікальний проект, який завдяки своїй мобільності, може працювати в будь-якому куточку нашої держави. Левова частка пацієнтів, близько 80%, це є цвіт нашої нації – діти, віком від народження до 18-ти років.

У Клініці пацієнтів оглядають, консультують та надають послуги лікарі-педіатри та стоматологи. Щороку необхідну медичну допомогу отримують понад 5000 наших пацієнтів.

Детальніше про діяльність Медичної клініки на колесах та умови співпраці Ви можете дізнатися тут.

Усі послуги пролайф центрів та Медичної клініки на колесах – БЕЗКОШТОВНІ !

Facebook