®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

Медичні та стоматологічні послуги

МБФ «Дар життя» надає безкоштовну медичну та стоматологічну допомогу в основному дітям.
До складу фонду входять дві пересувні медичні клініки на колесах, які можуть працювати у будь-якому населеному пункті України. Медична практика здійснюється згідно Ліцензії МОЗ України (серія АГ №599317 від 05.12.2011).

Персонал медичного автобуса складається з двох лікарів-педіатрів та однієї медичної сестри. Вони проводять професійний огляд та діагностику, роблячи ЕКГ серця, аналіз капілярної крові на цукор/гемоглобін тощо, експрес аналіз сечі, скринінг зору/слуху спеціальним обладнанням, перевірку артеріального тиску, дерматоскопію тощо.

За результатами обстеження надаються висновки про стан здоров’я, навчальна інформація та окремі медикаменти за наявністю та призначенням лікаря.

Персонал стоматологічного автобуса складається із чотирьох лікарів-стоматологів. Вони здійснюють професійний огляд, чистку та фторування зубів, герметизацію фісур, видалення, виявлення карієсу та його лікування із застосуванням анестезії тощо.

В клініці проводиться персональна реєстрація пацієнтів, зберігання інформації, складання звітів та ведення обліку матеріалів. З цією метою працівниками використовується спеціально створене програмне забезпечення. Усі дані зберігаються для статистичних та дослідницьких цілей.

Після закінчення огляду та обстеження пацієнта йому видається заключення та рекомендації лікаря.
В середньому за день у кожному з двох автобусів обстежується 24-28 пацієнтів, переважно це інваліди, сироти, малозабезпечені, учасники ООС (АТО) та члени їх сімей, багатодітні сім’ї та інші потребуючі верстви населення. Зазначений список не є вичерпним і залежить від потреб населення в медичній допомозі на тій чи іншій території. За рік Клініка відвідує близько 15 різних місць; у кожному автобусі оглядається більше 5000 пацієнтів за рік.
Лікарями проводяться навчання для пацієнтів, які очікують в черзі, на теми здорового способу життя, правильного догляду за зубами.

Детальніше про умови співпраці Ви можете дізнатися написавши або зателефонувавши нам!


Усі послуги

Медична клініка на колесах