®Міжнародний благодійний фонд "ДАР ЖИТТЯ"

ПРОВЕДЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ У РІЗНИХ НАВЧАЛЬНИХ ТА ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я.

За час своєї багаторічної історії діяльності Міжнародний благодійний фонд «Дар життя» може похизуватися чималим багажем досвіду та здобутого масиву практичної інформації. Консультанти фонду мають в своєму арсеналі чимало презентацій для широкого кола слухачів – починаючи з учнів молодших класів, завершуючи студентами профільних вищих навчальних закладів та працівниками соціальної сфери.

Ми з усією відповідальністю підходимо до проведення презентацій у різних навчальних закладах, оскільки чудово розуміємо, як важливо донести актуальну та цінну практичну інформацію молодому поколінню. Ніби рідні батьки наші консультанти прагнуть роз’яснити, навчити та застерегти гарячі молоді серця від необдуманих дій та життєвих непоправних помилок. «Praemonitus, praemunitus» — «Хто попереджений, той озброєний» – каже відома латинська сентенція. Так само і наша команда докладає усіх зусиль, щоб «озброїти» молодь одним з найцінніших дарів людини – знаннями!

Під час презентації ми використовуємо новітні технічні засоби, а також численну кількість наочної інформації, для кращого сприйняття та засвоєння отриманих знань.

Консультанти фонду впевнені, що отримана слухачами інформація буде цікавою, пізнавальною, та найголовніше нестиме місію превентивного виховання молоді.

Складно перелічити усі теми презентацій, але серед них основними є:

  • «Макове зернятко», або «Як почалось твоє життя». (тема для наймолодших слухачів)
  • «Людське життя – найголовніше диво!».
  • Біологія внутрішньоутробного розвитку людини.
  • Статевий розвиток підлітків. Особиста гігієна.
  • Дошлюбні відносини. Ціна сексу. Інфекції, що передаються статевим шляхом. Все про СНІД.
  • Здоровий спосіб життя.
  • Аборти та їх наслідки. Попередження абортів та засоби контрацепції, їх вплив на організм.
  • Історія створення та діяльність Міжнародного благодійного фонду «Дар життя».
  • Конвенція ООН про права дитини.

Цей перелік тем не є вичерпним! Наші консультанти завжди вдосконалюють свої знання та навички, щоб цікаво та доступно донести важливу інформацію до слухачів різних вікових категорії.

Якщо Ви бажаєте організувати презентацію за участі консультантів МБФ «Дар життя» у своєму навчальному закладі – телефонуйте! На даний час особисті зустрічі можливі лише в м.Києві (067-324-47-49 та 067-324-47-59), м.Тернополі (068-730-60-50) та м.Кременець Тернопільської області (067-324-47-51). Проте, ми також організовуємо презентації ОНЛАЙН через будь-який сервіс відеозв’язку (ZOOM, Meet, Skype, Viber тощо), найбільш прийнятний для Вашого використання.


Усі послуги

Консультаційні центри "ЗА ЖИТТЯ"